[#1] Co w kartonie z Amiga 500
Mam pytanko co bylo fabrycznie zapakowane w kartonie oprocz Amigi 500 ?
[#2] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@slonek25, post #1

zasilacz

[#3] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@slonek25, post #1

Pewnie zależy w którym roku kupiona, ale na pewno powinny tam być zasilacz, modulator A520, Workbench 1.3/1.2, mysz no i jakiś manual.

[#4] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@El Amigos, post #3

modulator byl wyposazeniem dodatkowym zatem nie bylo go w kartonie z amiga
[#5] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@slonek25, post #1

W 1992 kiedy kupilem pierwsza A500 w kartonie byla amiga, zasilacz, mysz, ladny kolorowy manual po angielsku i polsku, manual AmigaDOS 1.3 po angielsku, dyskietki Workbench i Extras 1.3 i dyskietka z tutorialem "The very first" czy cos takiego - proste wprowadzenie w swiat amigi, podstawy korzystania z myszki, menu, ikon itp ;)
Modulator A520 trzeba bylo dokupic osobno.



Ostatnia modyfikacja: 10.11.2008 10:12:07
[#6] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@Czarek, post #5

jeszcze pewnie jakieś woreczki na amige były.

[#7] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@arti4-92, post #6

no i jakis styropian.

[#8] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@Banderas, post #7

No tak jeszcze styropiany.



Ostatnia modyfikacja: 10.11.2008 12:10:46
[#9] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@arti4-92, post #8

Ja zamiast styropianu mam karton z gąbka. taką jak do wygłuszania kolumn od wewnątrz.
[#10] Re: Co w kartonie z Amiga 500

@BananB, post #9

a to nei wiem, jak ostnio kupilem a500+ w pudleku to juz styropianow/gabki/czegokolwiek juz nie bylo

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem