[#1] Imagine "pomoc"
Nie mialem pojecia do ktorego dzialu to przylepic. Bawilem sie ostatnio i chcialbym wyrenderowac "cos" w imagine by potem mozna bylo to uzyc do gry Skidmarks. Tak, tak, chodzi mi od dodanie dodatkowych aut poprzez konwerter. Problem w tym ze o ile stworzenie czegos w blenderze nie nastrecza mi problemow to potem po wyeksportowaniu tego do imagine jest mi bardzo trudno zrobic cokolwiek.
Z tad pytanie. Czy ktos pracuje jeszcze w tym programie? A moze jest jakas mozliwosc aby wyeksporotwac projekt z imagine do blendera i tam sobie klatki do auta wyrenderowac. Posiadam pliczek do imagine w ktorym jest probne auto wlozone przez "acidow". Nie potrafie pod imagine wlozyc w jego miejsce podmienionego obiektu.
Coz, na razie bylo by tyle.

[#2] Re: Imagine "pomoc"

@Koyot1222, post #1

Ho ho... juz nie pamiętam obsługi Imagine'a ale gdzieś chyba została mi z dawnych czasów książka do niego. Poszukam.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem