[#1] naprawa płyt głównych A1200
Cześć.

Ktoś może wie kto się zajmuje reanimacją płyt od A1200 (lub innych)? Mam kilka sztuk dających oznaki życia, ale nie działających.
[#2] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #1

naprawa plyt glownych nie ma najmniejszego sensu. Na allegro mozna ja kupic za 30 - 40zl za naprawe zaplacisz tyle samo
[#3] Re: naprawa płyt głównych A1200

@devsiok, post #2

ma sens bo jednak jest to sprzet nie produkowany...

[#4] Re: naprawa płyt głównych A1200

@devsiok, post #2

30 -40 zl ?? he he he nie wiem kiedy kupowales ..teraz bez romow sprawna 1D4 chodzi za 120 zl + koszty przesylki.

W odpowiedzi na pytanie w warszawie na batorego jest firma AMIGA (kartka na dzwiach ;D) ktora zajmuje sie tymi rzeczami moge dac nr do nich

[#5] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #1

Poszukaj na forum. Dawałem kiedyś namiary na firmę Wiencek Elektronic z Katowic. I chyba jeszcze Animart zajmował się naprawą sprzętu amigowego.

[#6] Re: naprawa płyt głównych A1200

@HOŁDYS, post #4

No to proszę zarzuć ten numer do tej firmy AMIGA.
[#7] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #6

http://www.amiserwis.pl/



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2009 15:28:21
[#8] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #6

022-825-62-89
(0) 501125763
(0) 501125761radzik napisał(a):

> No to proszę zarzuć ten numer do tej firmy AMIGA.

[#9] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #6

Jak w szukaj wpiszesz "Wiencek Elektronic" (tak jak ja to zrobiłem), to dostaniesz tego posta: http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=1&i=48033&t=48023#reply_48033

[#10] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Hellena, post #7

Podawaj sprawdzone informacje. Ten serwis od jakiegoś czasu nie zajmuje się już naprawą Amig.






Benedykt Dziubałtowski

[#11] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

EE niby miałem dzwonic do nich i sie zapytac o to ?
Na stronie podaja , ze sie zajmuja ;)Raczej to oni powinni zadbac o aktualną oferte na stronie.

">> Nasza oferta
Zajmujemy się:
Naprawą komputerów PC, AMIGA jak i konsol do gier.
Sprzedażą nowych zestawów komputerowych, zarówno do domu, jak i do biura............................"

Holdys podał dokladnie ten sam namiar.
[/b]

P.S
Jednak podaje sprawdzone informacje :D oto odpowiedz od serwisu.

"7 stycznia 2009 19:29 od amiserwis

Witam

Staramy się pomagać. Jaka Amiga i co się stało?

Krzystzof Robak
AMIGA s.c.
0228256289
501125763"



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2009 19:39:14
[#12] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #1

Animart.

Koszt będzie co prawda wyższy, niż cena sprawnej płyty na Allegro, jednak, moim zdaniem, warto go ponieść aby nie eliminować ze świata kolejnego egzemplarza coraz rzadszego sprzętu. Ja tak robię w każdym razie.
[#13] Re: naprawa płyt głównych A1200

@radzik, post #6

Daj znac, jezeli cos wskórasz z naprawą w któryms serwisie.

[#14] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Hellena, post #13

Mi powiedzieli w rozmowie, że nie naprawiają bo nie ma części zamiennych. Co ciekawe facet twierdzi, że Amigami w ogóle się już nie zajmują. Natomiast na początku rozmowy powiedział Amiga słucham



Animart to złodzieje i oszuści. 11 miesięcy trzymają moją kartę i nie chcą oddać. Chyba sprawa wyląduje na policji.




Benedykt Dziubałtowski

[#15] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

Tyle studentów w Gliwicach w DS Elektron mieszka, paru ma smykałkę do elektroniki użytkowej. Jak ktoś jest z okolic to może próbować szczęścia. Hot jest w co 10 pokoju.
[#16] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Benedykt Dziubałtowski, post #14

No to świetnie
To gdzie mam naprawiać swoją Powerkę?

[#17] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Benedykt Dziubałtowski, post #10

zajmuja sie zajmuja ..tylko nie chetnie :)

[#18] Re: naprawa płyt głównych A1200

@BULI, post #16

Tylko nei animart. Moja powerka leży tam od 20 lutego ubiegłego roku. Pan magister Tchórzewski powiedział mi,że są u niego karty które leżą już dłużej niż moja. Było to krótko po tym zażądałem natychmiastowego zwrotu mojego sprzętu. Chyba faktycznie sprawa skończy się na policji albo u rzecznika praw konsumenta bo od dwóch miesięcy nie umiem odzyskać karty.




Benedykt Dziubałtowski.

[#19] Re: naprawa płyt głównych A1200

@BULI, post #16

Sprawdz co Ci powiedza w amiserwis , moze jednak zrobia? doswiadczenie raczej maja spore , co do czesci to faktycznie z niektorymi moze byc lipa.

[#20] Re: naprawa płyt głównych A1200

@Hellena, post #19

to w sumie gdzie naprawiac amigi ja mam kilka jedna CDTV 2 A500 i A600 i A1200 szukam rowniez tej tasmy 44pinowej do dyskow 2,5" bo niestety wszedzie drogo :( ma ktos konkretne namiary na dobry w miare tani serwis jak i dobrze ;) zaopatrzony sklep z cześciami do ami

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem