[#1] obudowa ELBOX i zasilanie stacji dysków
Takie pytanie czy da się jednocześnie zasilać gniazdo stacji dyskietek na płycie A1200 i jednocześnie podłączyć te elboxowe kable, co by diodki mi się świeciły. Oczywiście wiem, że trzeba jakąś samoróbkę opracować, pytanie czy ktoś to robił? Ewentualnie czy jakiś inny sposób? Podlutowania zasilania na złącze krawędziowe wolałbym uniknąć (szkoda mi tak besztać płytę główną :)). Dopadły mnie w końcu problemy prądowe BPPC/BV. :)
[#2] Re: obudowa ELBOX i zasilanie stacji dysków

@radzik, post #1

Hmm! Świecenie diodek to jedne piny na płycie głównej, a gniazdo zasialnia stacji dyskietek, to drugie - obok! Może mam inną obudowę Elboxu???. Ale u mnie podwójną wtykę Elboxu wkłada się w oba te gniazda i wszystko działa - z BV!

[#3] Re: obudowa ELBOX i zasilanie stacji dysków

@Kitech, post #2

No u mnie też działało, ale generalnie wieszało się albo nie Ami nie chciała wstać przez ileś czasu (identyczne obiawy, które opisujesz przy A4000). Tak więc sposobem było podłączenie zasilania na gniazdo zasilania stacji dysków płyty A1200 i jak na razie działa. :) Zresztą czytałem na English Amiga Board, z English Amiga Board, że to wystarczający zabieg. No i powstaje pytanie czy da się podłączyć i ten gadżet z elboxu i zasialnie pod to gniazdo. Bez diodek się kiepskawo pracuje.
[#4] Re: obudowa ELBOX i zasilanie stacji dysków

@radzik, post #3

Da się tylko trzezba takie 'cusik' sobie podlutować z pinów i nakładek na piny (tzw. gold piny).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem