[#1] Gra na HD bez potrzeby dodatkowej pamieci.
Musze sprawdzic joystick i poszukuje jakiejs gierki, ktora bedzie mi dzialac na golej amidze 1200 na HD mozecie podac jakies propozycje ??
[#2] Re: Gra na HD bez potrzeby dodatkowej pamieci.

@devsiok, post #1

Nie wiem, czy na ROMie 3.0 pójdzie, ale spróbuj Another World. Na 100% pójdzie Franko i Doman.

Pozdrawiam

Azzorek

[#3] Re: Gra na HD bez potrzeby dodatkowej pamieci.

@devsiok, post #1

Do tego służą programy z Aminetu. Jest tam kilka do testowania portów, myszek i joystików.



Ostatnia modyfikacja: 29.01.2009 10:48:50
[#4] Re: Gra na HD bez potrzeby dodatkowej pamieci.

@devsiok, post #1

Będzie ci działać sporo gier, które były stworzone nie tylko na a1200 np dających się zainstalować na dysku twardym , dla przykładu mogę podać np Secret of Monkey Island 1 i 2, Goblins 3, Mega Typhoon, Super Frog CD32 (po pewnej modyfikacji), Dune 2, UFO itd., a także całkiem sporo gier WHDLOAD z wyłączonym preload.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem