[#1] O gur.....
Mam problem z uruchamianiem kilku... (dziesięciu) programów pod WB :( Wywalają mi się na starcie komunikatem:
Guru 80XX03 (za X dajcie zera :) )
Posiadam konfig:
A600, KS 2.04 (37.350), WB 2.1, 2 MB Chip, 2 MB Fast na PCMCIA, HDD 850MB, CD Sony x40 na shareware Atapi.device z IDEFix'97.

Oto przykład sypiącego się softu:
- SysInfo
- HippoPlayer
- OctaMEDPlayer
- DeliTracker
- File Master 2.2
- MagicMenu II
- Pirates! (po instalacji na HDD)

Najdziwniejsze jest to, że przed przełożeniem A600 do towerki i przed instalacją systemu na nowo (za duży burdel już miałem), większość z tego działała mi normalnie. Teraz mi się sypie. Co może być tego przyczyną?

[#2] Re: O gur.....

@Atreus TedBeer, post #1

zasilacz ten sam? przeczysc styki :)
[#3] Re: O gur.....

@Atreus TedBeer, post #1

wirus ?

a co pokazuje snoopdos?

A czy bez s-s tez sie programy wywalają?
[#4] Re: O gur.....

@Valwit, post #2

Styków nie ma co czyścić. Zasilacz AT 200 W wlutowany w płytę główną



Ostatnia modyfikacja: 06.02.2009 10:13:14
[#5] Re: O gur.....

@Norbert, post #3

Hmm. do SnoopDosa się jeszcze nie dogrzebałem.
Wczoraj dotarły do mnie (nareszcie) płytki ACS i odpaliłem z nich ViruZ i MagicMenu. Nie wiem dlaczego poprzednie wersje tych programów odmówiły mi posłuszeństwa.
VirusZ opanował epidemię eboli (wcześniej nie mogłem go odpalić z archiwów które miałem).
Przypuszczam, że przyczyną może być dorzucenie 2 MB Fast do A600. Nie jestem tego pewien. Być może co niektóre progsy są źle napisane (trochę wątpię).
A jak ma się sprawa do programów: FastBlit 6.6 i SmartWB 1.5 ? Bo z nich korzystam.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem