[#1] Pytanie o obsługę renderowania w PPC
Czy karta Blizzard PPC 160 @ 060/50 obsłuży na A1200 pod WB 3.1 renderowanie sprzętowe w Work Imagine 3d V6.0?

[#2] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@pong777, post #1

Najlepiej bedzie jak sam to sobie sprawdzisz OK












A1200 / Rom 3.1 / Blizzard 1240/40 / 64 MB FAST / Infinnitiv / 20 GB HDD / 4xEIDE / CD-ROM 48x SAMSUNG / OS 3.9
[#3] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Komisarz, post #2

Ale ta karta kosztuje 2300 zł i wolałbym wiedzieć wcześniej pomysł

[#4] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@pong777, post #3

o lol cena kosmos... ja 3 michy temu swoja za 1100 zl sprzedałem -_-', fakt ze to bylo 210mhz 040/33mhz i scsi, ale procek w bppc mozna łatwo zmienić...



Ostatnia modyfikacja: 07.02.2009 22:45:38
[#5] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@pong777, post #3

Jeśli program jest darmowy, to podaj mi linka do niego, to sprawdzę u siebie na CSPPC.



Ostatnia modyfikacja: 08.02.2009 07:03:26
[#6] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@pong777, post #1

Tak sobie myślę... Jeśli chcesz renderować 3D, to chyba lepiej zaopatrzyć się w kartę z 040, za to z mocniejszym PPC. Taniej Cie wyniesie poza tym.
[#7] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Daclaw, post #6

Pytanie tylko, czy będzie renderował w programie, który z tego PPC w ogóle skorzysta.

[#8] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@pong777, post #3

> Ale ta karta kosztuje 2300 zł i wolałbym wiedzieć wcześniej

Jezu! 2300zł za kartę?

A nie lepiej zastanowić się nad kupnem jakiejś "Amigi NG"? Płyta główna Pegasos II z procesorem kosztuje 100zł więcej...

[#9] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Solo Kazuki, post #8

Plus system...

[#10] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@GumBoy, post #9

Echem... MorphOS 1.4.5 jest darmowy. Inna sprawa że IMHO nie ma sensu go używać. Pozatym trzeba poza płytą główną trzeba kupić dodatkowe rzeczy (pamięć, karta gfx, itd, itp). Ale tak czy inaczej wychodzi "sensowniej" niż dokupienie karty, z której korzysta kilkanaście programów na krzyż. No, chyba że chce ktoś korzystać z MorphOS lub OS4. Ale do tego jest lepszy Pegasos II.

[#11] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Solo Kazuki, post #10

Solo Kazuki napisał(a):

> Pozatym trzeba poza płytą główną trzeba kupić
> dodatkowe rzeczy (pamięć, karta gfx, itd, itp).

Skoro porównujemy cenę karty z ceną płyty, to osprzęt i tak w przypadku obydwu trzeba dokupić (tylko w przypadku karty, kolega całą resztę bebechów zapewne już ma).

[#12] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@kmilota, post #5



http://www.imaginefa.com/


Darmowy nie jest, ale zdaje sie można potestować przez 30 dni i jak nie zapasuje odesłać, a kaskę zwrócą.
[#13] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@ede, post #12

Niestety nie znalazłem tam Work Imagine 3d V6.0, o który pyta pong777 . Czyli nie mam jak sprawdzić.
Ciekawe skąd on wziął ten program?
[#14] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Solo Kazuki, post #8

Pegasos I też jest wielokrotnie szybszy od tej karty. Co ważne - także w przypadku programów korzystających z 68k. Kompletny komputer z zainstalowanym systemem można znaleźć za około połowę tej ceny.
[#15] Re: Pytanie o obsługę renderowania w PPC

@Solo Kazuki, post #10

Niby tak, w sumie masz sporo racji ale, heh ALE. Wlasnie o ALE chodzi. Magia klasyka rzadzi, nie da sie na tym za bardzo dzialac ale jakbym ne mial kilku rozgrzebanych klasycznych amig kolo mojego pegizmunda to wolalbym naprawde pece sobe kupic i zapomniec o tzw amigowaniu.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem