[#1] Międzymorcie dla mychy PC
Padła mi mysz amigi. Druga w ciągu roku. Wziąwszy pod uwagę ile myszki amigowskie ostatnio kosztują to chyba bardziej opłaciłby się zakup jakiegoś interface dla myszy PC.
Powiedzcie mi, który wybrać?
P.S. Nie wymagam od tego dzingla obsługi 3 klawisza mychy, czy kółka - wystarczy, że będzie solidny i nie rozsypie się mi po 2 latach.



Ostatnia modyfikacja: 08.02.2009 13:58:47
[#2] Re: Mićdzymorcie dla mychy PC

@APC74, post #1

Ja używam Tuptusia. Działa już kilka lat bez problemów, obsługuje kółka.

[#3] Re: Międzymorcie dla mychy PC

@APC74, post #1

[#4] Re: Międzymorcie dla mychy PC

@Kitech, post #3

Cena aż podejrzanie niska, ale co mi tam - zaryzykuję. ;)
Dzięki za linka. :D
[#5] Re: Międzymorcie dla mychy PC

@APC74, post #4

cena wcale nie jest podejrzanie niska - koszt wykonania ps2m to jakieś 15 zł
[#6] Re: Międzymorcie dla mychy PC

@wali7, post #5

No ja bym powiedział, że te 15 zeta to raczej nie koszt wykonania, ale samych części. A te trzydzieści parę PLN za robociznę to w sumie żadna kwota. W każdym bądź razie mnie by się nie chciało tego robić żaby zaoszczędzić tą kwotę
W porównaniu z eFUNZINe (75PLN + wysyłka) czy Wesalią (ok 140PLN + wysyłka) to jest bardzo dobra oferta.



Ostatnia modyfikacja: 08.02.2009 17:22:31
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem