[#1] ToolManager i skrypty shella
Mam taki mały problem. Zmodyfikowałem sobie nieco menu ToolManagera z AmigaSYS3, chce mieć pod jednym z przycisków skrót do skryptu shella uruchamiającego AmiTCP. Niestety nie działa, po kliknięciu na na przycisk nic się nie dzieje.

Jak powinienem to ustawić? A może jest jakieś inne rozwiązanie?

http://img.nopaste.pl/upload/screen_499711dac70c4.png

[#2] Re: ToolManager i skrypty shella

@Bagheera, post #1

Nie używam TM, alr po to podaje się w 'PATH' scieżkę dostępu do programu, by kilka linijek wyżej podać tylko sam rozkaz do wykonania. Pozmianiaj paramert shell na script albo coś podobnego.
A nie ma pod innym klawiszem, czegoś podobnego by pooglądać jak, co i z czym? I na pewno nie ma intrukcji po polski dla TM?

[#3] Re: ToolManager i skrypty shella

@Bagheera, post #1

a startnet nie jest skryptem?
Jesli tak, to dodaj bit protekcji "S" lub uruchamiaj przez EXECUTE.
[#4] Re: ToolManager i skrypty shella

@Norbert, post #3

Plik starnet jest sktyptem. I ma status wykonywalności. Jak wpiszę w shellu "startnet", to się poprawnie wywołuje. Jednak tutaj nie mogę tego ustawić, próbowałem na różne sposoby. I jako shell, i jako workench. I nie działa. Shell się nie odpala, bo jak jest AmiTCP włączone już, to pokazuje się to okno z informacjami, i przyciskiem OK, na który można kliknąć po kilku sekundach, i znika. :/

[#5] Re: ToolManager i skrypty shella

@Bagheera, post #4

To dodaj jeszcze bit "S"

A co pokazuje snoopdos/snoopium jak odpalasz ten skrypt w TM?
[#6] Re: ToolManager i skrypty shella

@Norbert, post #5

Powiem Ci, jak mi powiesz co to jest, i do czego służy.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem