[#1] Stronki dla majsterkowiczów
Witam!
Przypadkiem znalazłem stronki dotyczące schematów amigi. Myślę, że niektórym osobom, chcącym pobawić się w ulepszanie przyjaciółek mogą się one przydać. (Od czegoś trzeba zacząć).

http://www.shiftreload.com.au/users/4x4/schematics/index.html

http://www.ianstedman.co.uk/Amiga/schematics/schematics.html

Pozdrawiam

[#2] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@ender, post #1

Świetne znalezisko. Fajnie, że się nim podzieliłeś. To dobry wkład. Proponuję może zamieszczenie tych linków w teleporcie PPA.
[#3] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@CJ Warlock, post #2

Cieszę się, że się przydadzą. Sam czegoś takiego szukałem, no i w końcu trafiłem. Wysłałem zapytanie w sprawie ewentualnego umieszczenia w dziale teleport. Poczekamy, zobaczymy, czy można je umieścić (w końcu to schematy).



Ostatnia modyfikacja: 18.02.2009 18:47:23
[#4] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@ender, post #3

fajna strona !!! dzieki wielkie !!
wkoncu mam schemat i rozpiske plyty A500 plus

[#5] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@CJ Warlock, post #2

a nie ma ich tam? zreszta te linki przewiajaj sie przez forum od niepamietnych czasow. jesli ktos ich dotychczas znie znal to tylko swiadczy o tym jak kiepsko szukal. tutaj i w googlach
[#6] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@ender, post #3

Dodane do działu Teleport. Na przyszłość, możesz do tego działu sam dodawać odnośniki do ciekawych, amigowych stron.

[#7] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@Valwit, post #5

dokładnie

[#8] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@mailman, post #6

Sorki, nie zauważyłem. Myślałem, że wszystko musi być zatwierdzone przez władze/redakcje portalu.

[#9] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@Valwit, post #5

Kiedyś zapytałem na forum o schematy i nikt mi jakoś tych linków nie wskazał, więc kiedy je znalazłem, pomyślałem że mogą się przydać i niektórym chyba faktycznie się przydały.

[#10] Re: Stronki dla majsterkowiczów

@ender, post #9

ender napisał(a):

> Kiedyś zapytałem na forum o schematy i nikt mi jakoś tych
> linków nie wskazał,

wlasnie dlatego ze byly tak czesto. znalezeienie ich jest banalnie proste, wiec po co sie jeszcze dodatkowo wysilac :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem