[#1] PCMCIA i CF
Hej,

A1200. Potrzebuje karty compact flash do PCMCIA (adapter PRETEC FLASH TYPE 1) czy ktoś ma jakieś doświadczenie z taką kartą:

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=SANDISK+CF+2048MB+U2
działają? nie działają? działają niektóre?

Na kingstona to już rzucam kamieniami. Mam 3 szt - żadna nie prądzi :-/

dzięki za odpowiedzi.

[#2] Re: PCMCIA i CF

@newguru, post #1

Nie za szybkie to? Ami takiej szybkości nie wykorzysta :)

[#3] Re: PCMCIA i CF

@newguru, post #1

www.allegro.pl/item550777273_karta_cf_type_i_kingston_256_mb_adapter_pcmcia.html

[#4] Re: PCMCIA i CF

@jaa2, post #2

Dlaczego za szybkie? Skoro chce przez PCMCIA to pewnie do wymiany danych i wrzucania stuffu na dysk ;) A PC ją wykorzysta w tym momencie przy zapisie :P

Ja używam w ten sam sposób Sandiska Extreme III i potwierdzam, że działa - zarówno 2 jak i 4 GB. Zwykły Kingston 2 GB (z kwiatkiem) za nic nie chce ruszyć...

[#5] Re: PCMCIA i CF

@Jacques, post #4

No to ja mam z kwiatkami. Swoją drogą... niezłe "kwiatki" się z nimi dzieją. Złośliwość przedmiotów martwych. Na normalnym kontrolerze - jako dysk twardy - spisują się wyśmienicie, ale PCMCIA już im śmierdzi...

[#6] Re: PCMCIA i CF

@Jacques, post #4

Karta działa
dzięki za info

[#7] Re: PCMCIA i CF

@newguru, post #6

Witam, ja z zupełnie innej beczki.

Otóż mam adapter PCMCIA i jedną kartę CF. Chcę postawić system u kolegi który ma w laptopie wejście PCMCIA. Chcę już na zapas zainstalować pakiety CFD i FAT95. Jak skopiować te pliki z dysku przez WinUAE na dysk Ami?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem