[#1] PPPoE
Czy Amiga da radę obsługiwać ten protokół? Jakiego programu potrzebuję? Operator sieci to wprowadza i nie bardzo wiem co zrobić. Miami i nowy router chyba da sobie radę, ale nie jestem tego pewny. Jeśli ktoś wie coś więcej na ten temat, to proszę pisać.

[#2] Re: PPPoE

@Olek, post #1

Da rade, ja tak kiedys mialem, karta X-surf3, MiamiDx, punkt dostepowy APClient i wszystko dziala, teraz mam router z PPPoE bo czasem potrzeba podlaczyc kilka kompow.



Ostatnia modyfikacja: 11.03.2009 19:01:34
[#3] Re: PPPoE

@Olek, post #1

jak router ma PPPoE to po staremu.

[#4] Re: PPPoE

@Olek, post #1

Miami z tego co wiem nie posiada PPPoE, ale skoro router ma to sprawa jest oczywista - będzie śmigać.
Napisz mi na gg jakiego ma providera.

[#5] Re: PPPoE

@11MASTEr, post #4

Miami nie posiada ale jest sterownik do Miami, czasami uzywam, dziala to jakby sie laczyl modemem telefonicznym http://hitech-net.pl/images/logo1.jpg

[#6] Re: PPPoE

@Olek, post #1

Dziękuję wszystkim za informacje, w przyszłym tygodniu już mam mieć router z PPPoE dostarczony przez dostawcę Internetu.

[#7] Re: PPPoE

@11MASTEr, post #4

miamidx umie pppoe, jest device do tego, o pieknej nazwie miamipppoe.device
[#8] Re: PPPoE

@Valwit, post #7

A moze wiesz cos mistrzu na temat miamipptp.device lub miamil2tp.device ? Bo jakos nie moge dokumantacji do tego znalezc...

[#9] Re: PPPoE

@Valwit, post #7

Będzie też zmiana z 2.4 na 5 GHz, a Mój AP działa tylko na 2.4 GHz. Tak czy tak muszę kupić nowy sprzęt.

[#10] Re: PPPoE

@virago, post #8

w miamidx.guide powinno byc opisane, w kazdym razie byloby pomocne jakbys sprecyzowal swoje pytanie
[#11] Re: PPPoE

@Valwit, post #7

Ano faktycznie w devsach coś takiego leży; a widzisz specjalnie zassałem przed pisaniem postu dx i oglądałem GUI i tam nie było.

[#12] Re: PPPoE

@11MASTEr, post #11

Jak wybierzesz odpowiedni sterownik w miamidx to i pokaze sie GUI do jego obslugi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem