[#1] World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki
W Magazynie Amiga z lutego 1994, na stronie 64, Marek Pampuch opisuje kasetę magnetofonową zatytułowaną "World of Imagination", której autorem jest Paweł Zgrzebnicki.
Znajduje się na niej 20 utworów, trwających łącznie 45 minut, wszystkie skomponowane na ProTrackerze,
Niestety, mimo moich szczerych chęci i paru minutach poszukiwań na Google i kilku portalach, nie byłem w stanie znaleźć żadnych informacji o tym muzyku, nie wpominając o jego twórczości w zjadliwym dla Amigi formacie (bo o rzeczonej kasecie pewno można już zapomnieć).

Spis utworów:
STRONA A:
1. WELCOME IN
2. OVER THE WORLD
3. FALCON
4. ON A HIGHWAY
5. WHITE NIGHT
6. 72 DAYS PART 1
7. MY TV
8. GREAT HAPPINESS
9. 72 DAYS PART 2
10. QUADRUM
11. FUTURE


STRONA B:
1. RDT
2. QUEEN AGNES
3. LEGEND
4. FEASANCE
5. DISCOMANIA
6. JAZZLAND
7. ROCK'N'SHOES
8. CHINATOWN
9. SOUL OF IMAGINE


Ktoś coś wie na temat tego muzyka i jego utworów w amigowym formacie?

[#2] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #1

A probowales skontaktowac sie z autorem?
Znalazlem na sieci namiary do czlowieka ktory moze byc tym poszukiwanym tworca.
Chyba warto byloby napisac i sie spytac.
[#3] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Norbert, post #2

Przyznaję że google podaje kilka konkretnych adresów, i choć nie pamiętam żeby gdzieś znajdował się mail do niego, to z kontaktowaniem wolałem poczekać aż ktoś, kto coś wie więcej, się wypowie.
Najbardziej liczyłem na to że jest już na PPA zarejestrowany i sam się odezwie ;)

Mógłbyś podać jakiś mail na niego jak znalazłeś?
Napiszę.

[#4] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #3

http://xrp.binaryworkers.com/index.php?p=author&lang=pl
tutaj telefon
http://xrp.binaryworkers.com/index.php?p=cooperation&lang=pl

a tu masz maila
http://ekarnet.binaryworkers.com/index.php?p=kontakt


no i jeszcze jest nasz...-klas....pl
[#5] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #1

jeśli chcesz moge sie z nim skontaktować. Materiał a ciekawy wywiadÖ=



Benedykt Dziubałtowski

[#6] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #5

Dzięki Panowie!

Byłoby super gdybyś dał radę się z nim skontaktować Benedykcie, i jeszcze lepiej gdybyś upichcił wywiad. OK
W takim razie sam się powstrzymam od nieudolnych prób nawiązania kontaktu... ;)

[#7] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #1

Jak zobaczyłem temat o treści:

"WORLD OF...." Od razu pomyślałem "WORLD OF COMMODORE"

Sorki, za offtop, tak mnie naszło jakoś ;)

pzdr

[#8] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #6

Więc ruszam do boju ;)



Benedykt Dziubałtowski

[#9] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@5h00n4y, post #1

Pan Paweł zgodził się na wywiad. Dzwoniłem rozmawiałem z nim przed chwilą. Był w szoku, że ktoś odgrzewa takiego kotleta. Kasetę poszuka i jeśli znajdzie postara się zgrać do mp3.





Benedykt Dziubałtowski

[#10] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

OK OK OK

[#11] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

Dzięki, jesteś wielki! OK

[#12] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

masz dar przekonywania OK . w takim razie moze sprobujesz tez z docentem, union systems i ich "in your dreams"? strasznie ciekawia mnie losy tej gry.
[#13] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

OK
[#14] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Benedykt Dziubałtowski, post #9

Wywiad przeprowadzony, materiały udostępnione, ale w którym dziale na ppa.pl mam szukać tego albumu do pobrania bo nie wiem.

[#15] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@rafgc, post #14

Ostatnie zdanie wywiadu, kliknij w wyraz "pobrać" ;)

[#16] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Shoonay, post #15

Dzięki, powinni chyba zmienić kolor tych linków, bo czasami naprawdę ciężko jest je zauważyć :)

[#17] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@rafgc, post #16

Dodanie linku do samego newsa też by nie zaszkodziło ;)

[#18] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@rafgc, post #14

ja tam powiem jedno: jesli kiedys kogos bede musial odszukac to wynajme Benedykta. Warty kazdej kasy.
[#19] Re: World of Imagination by Paweł Zgrzebnicki

@Valwit, post #18

Fajnie, Benedykt robi bardzo dobrą robotę i to już większość z nas wie od dawna. Tylko ja się zastanawiam, bo wywiady głównie z "legendami", które / którzy teraz mają po 30-40 lat minimum i przeważnie o Amidze nie myślą kompletnie. Przydałby się wywiad ze świeżą krwią, wiadomo, że w pewnym sensie to co dawniej robiło się na Amidze było bardziej zauważane, ale teraz to co się robi na Amidze jest w sumie bardziej wyzwaniem i pewnego rodzaju dowodem miłości do tego systemu. Kto jest bardziej "amigowy", poprzednia generacja czy obecna - nie będę wnikał, ja chcę po prostu poczytać o czymś świeżym. Myślę, że warto by było zrobić wywiad z Benedyktem. Z tym, że jest problem, bo Benedykt zrobić go nie może :/.

Żeby nie było offtopowo to dodam, że zamieściłem komentarz nt. World of Imagination w komentarzach do wywiadu, więc odsyłam tam w ramach tego, by post ten nie okazał się offtopicowym ;).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem