[#1] Kolekcja Amig (nie moja)
Witam,

Tak trochę dla rozrywki:
Do wczoraj myślałem że widziałem już wiele.
Znowu się myliłem...

http://picasaweb.google.com/stacho100/Amiga#

Znalezione na angielskim forum.

Trzeba byc nieźle zakręconym żeby to wszystko trzymać.
Dla mnie mija się z celem trzymanie więcej niż 2 sztuk tego samego modelu w celach kolekcjonerskich ( o używaniu nawet nie mówię).
No chyba że ktoś jest milionerem i go stać na kupno tylu sztuk oraz WŁAŚCIWE składowanie.

Ten facet jak widać milionerem nie jest a jednak kupę gratów ma.
Mozna zapisać go do Teleexpresowej "Galerii Ludzi Pozytywnie Zakręconych".

Pozdrawaiam,
Stacho
[#2] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Ja myślę, że to jakiś klasterek. :)

[#3] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Ja akurat nie neguję sensu trzymania wielu takich samych modeli, sam mam po kilka Amig każdego typu. Nie pasuje mi natomiast co innego - dla mnie kolekcjonerstwo ma sens w przypadku sprzętu w stanie tzw. kolekcjonerskim. Znaczy - albo taki sprzęt kupuję z założenia, albo staram się sprzęt w stanie gorszym zrekultywować i skompletować.

A to co widzę na tych zdjęciach bardziej przypomina mi magazyn komputerowego złomu, niż kolekcję.



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2009 10:26:57
[#4] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Uch masarnia, wpuscie mnie tam:)

[#5] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@Daclaw, post #3

Na zdjęciu "przy kanapie" jest już wszystko w stanie jak trzeba. Te na poddaszu pewnie czekają żeby ktoś się nimi zajął.

Zastanawia mnie skąd on to wszystko bierze. Te Amigi 1000 i 2500 - raczej rzadko spotykane u nas modele ....

Mógłby się facet podzielić - ja bym chętnie przyjął A2500 ;)

[#6] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@Daclaw, post #3

Nie przesadzaj. Nawet każda klawira ma swoją półeczkę :) Prawie tak jak kiedyś u Mona w Łodzi :)



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2009 11:05:50
[#7] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@twardy, post #5

nigdy nie widzialem modelu A3500 T

piekna kolekcja..orgazm na sam widok :PPP OK

ulzylo mi :) pokaze zonie te fotki ..moze da mi spokoj (na dzien dzisiejszy 9 Amig !!!)



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2009 10:32:51
[#8] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Z jednej strony to optymistyczne, bo raczej po innych forach widać że sporo ludzi ma takie "kolekcje zapasowe", więc klasyków nie prędko zabraknie...
A z drugiej... szkoda że się kiszą w jakimś piwnico-hangarze...

[#9] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@5h00n4y, post #8

Tak swoją drogą jeśli mieszka w Polsce to wydaje mi się że znam go z neta i wiem skąd ma te amigi ale teraz nie mam jak sprawdzić czy to ta osoba o której myśle bo przy padnięciu hdd straciłem namiary na niego. Ale tamta osoba miała chyba najwięcej A4000 a nie A2000 więc może to ktoś inny.
[#10] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@KeniG, post #9

kurcze naliczylem 7 Amig 1000 :) !!! pomysł

[#11] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@twardy, post #5

A3500T i 2500UX no masakra :) A tak poza tym to piękna kolekcja, tylko pozazdrościć. Jak On to nazbierał?, sam pamiętam jak około 15 lat temu nabyłem PC-ta to C64 oddałem za free koledze, a inny ziom tez za free oddał A1000 z HDD. Takie sprzęty ubiegłej dekady były do nabycia za flaszkę, nie liczę 2500UX czy 3500T

[#12] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

zdjecia pochodza z dwoch roznych kolekcji, dwoch roznych osob, mieszkajacych w dwoch roznych krajach (nie w Polsce) i komentowane juz byly dosc dawno temu na eab. zapraszam -> http://eab.abime.net/showthread.php?t=33270 (post nr1 i post nr28).
rzeczywiscie, robia niesamowite wrazenie, szczegolnie ta "na strychu". poczakaja jeszcze kilka(nascie) latek i moga byc bogatymi ludzimi (o ile juz nie sa)
[#13] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Olaboga...
[#14] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@stachu100, post #1

Auuuu..
[#15] Re: Kolekcja Amig (nie moja)

@twardy, post #5

Zastanawia mnie skąd on to wszystko bierze. Te Amigi 1000 i 2500 - raczej rzadko spotykane u nas modele ....

Po prostu nie kupuje ich u nas. ;)

Mógłby się facet podzielić - ja bym chętnie przyjął A2500

Chyba w zeszłym roku była na Allegro A1500 albo A2500, chyba nawet w wersji box.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem