[#1] eFunzine co z nimi ?
Tak z ciekawości zapytam.
Wiele informacji w ich ofercie jest po prostu nieaktualnych, towary "dostępne" są niedostępne, a niedostępne okazują sie być.
Mam wrażenie że zatrzymali się w rozwoju oferty jakiś czas temu...
Nie wiem czy właściciel odwiedza ppa czy też nie, ale przydałoby sie to poprawić.
[#2] Re: eFunzine co z nimi ?

@MuppetShow, post #1

Pare dni temu pytałem się o "dopałke" do A1200, oczywiście odpowiedź że nie mają i się cena winduje (bo jak wiadomo osprzęt jak wino czym starszy tym droższy, niekoniecznie lepszy :D) ponownie spytałem się "pocztowo" o całą oferte dostępnych "dopałek" do A1200 i cisza...

[#3] Re: eFunzine co z nimi ?

@MuppetShow, post #1

ja tez to zauwazylem, jednak jesli czegos potrzebuje to pisze maila i zwykle szybko odpowiadaja.

[#4] Re: eFunzine co z nimi ?

@MuppetShow, post #1

Jak Ci coś potrzeba najlepiej zadzwoń.
Ja trochę sprzętu od nich kupuję i jestem zawsze zadowolony.
Nie dziw się, że części takie drogie. Oni to wpierw skupują, płacą za transport. Potem to leży niewiadomo ile, sprzedadzą, podatek też zapłacić trzeba. Na wielki + zasługuje fakt, że otrzymujesz kilka miechów gwarancji i zawsze jak coś nie tak możesz odesłać sprzęt. Owszem stronka jest totalnie nieaktualna i nigdy nie wiadomo kiedy co jest a kiedy nie ma. Najdroższe są oczywiście karty PPC, ceny dochodzą nawet do 2000 zł (!). Generalnie ich polecam bo jednak chyba w Polsce mają największą bazę sprzętu do Ami.

[#5] Re: eFunzine co z nimi ?

@pong777, post #4

Nie rozumiemy się.
Ja nie napisałem że drogi, chyba mnie z kimś pomyliłeś.
Chodzi o to żeby było to wszystko uaktualnione na ich stronie.
To co jest niech dadzą na dostępny a co nie ma niedostępny.
Jeśli coś na zamówienie to aproksymacja ceny - ale nie ceny sprzed kilkunastu miesięcy.....
Dzwonienie to nie jest do końca dobry pomysł - dziś zadzwonię i poda mi cenę 300zł, jutro ktoś inny zadzwoni i powiedzą 500zł, a trzeciego dnia ktoś zadzwoni i krzykną 200zł. Taki sprzedawca nie jest obiektywny.

Mówię teraz o rzeczach które mają na stanie. Zrozumiałe jest że ceny rzeczy niedostępnych mogą się zmieniać.

No a jeśli ktoś nie ma czasu aby zajmować się biznesem to chociażby dodać że ceny są nieaktualne



Ostatnia modyfikacja: 17.03.2009 22:35:02
[#6] Re: eFunzine co z nimi ?

@MuppetShow, post #5

Napisz do nich maila. Jeśli podadzą Ci w mailu zwrotnym cenę za dany towar, to będziesz miał to "na piśmie" i w razie czego powołasz się na to.
Stronę rzeczywiście aktualizują rzadko, więc zanim coś zamówisz pytaj o to mailowo.
A z tym zawyżaniem cen to nie wiem jak jest. Wiem natomiast, że niedawno udało mi się nawet utargować parę złotych i kupić towar taniej niż cena na stronie.

[#7] Re: eFunzine co z nimi ?

@PopoCop, post #6

sa zajeci sprzedawaniem powerek na ebayu za niezle pieniadze :) wszak euras stoi

[#8] Re: eFunzine co z nimi ?

@MuppetShow, post #1

Jeżeli przeszukasz wątki na PPA, to szybko się zorientujesz, że tak już jest od lat.
Strona eFunzine jest nie aktualizowana (przynajmniej jeżeli chodzi o sklep).

Zazwyczaj jak coś potrzebowałem, to dzwoniłem, dogadywałem się co do ceny, przesyłki itp. Sprzęt przychodził sprawny, więc nie narzekałem.

Ostatnio znalazłem interesującą mnie aukcję na eBayu. Napisałem do p. Marcina czy przesyłka na terenie Polski to tez 13 euro, gdyż moim zdaniem za sprzęt o tej wadze nie powinna przekroczyć 12zł. Niestety odpuściłem sobie, bo nie było odzewu z drugiej strony. Może jeździ po Europie w poszukiwaniu amigowych gratów.

Jeżeli chodzi o dopałki to około roku temu pytałem się o PPC. Jak usłyszałem wtedy 2000 zł, to mnie zmroziło i nie kupiłem. Poza tym nie było na stanie.



Ostatnia modyfikacja: 18.03.2009 11:10:44
[#9] Re: eFunzine co z nimi ?

@cichym, post #8

Po prostu na ebayu można więcej zarobić. Według mnie nic dodać nic ująć.

Po europie na pewno nie jeździ ... Przynajmniej nie szukać sprzętu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem