[#1] "Not a DOS disc" Problem z dyskiem twardym
Witam.
Mam pewien problem. Chciałem sformatować HDD przy pomocy WinUAE. Robiłem to tak jak na tej stronie http://valwit.net/uaehd.html tyle, że zrobiłem kilka partycji. Po zrestartowaniu systemu wyskoczyło mi: "Not a DOS disc in device C" jako "C" nazwałem bootowalną partycję. Dysk w Windowsie się już nie pokazuje a WB nie mogę włączyć. Może wie ktoś co z tym fantem zrobić?
[#2] Re: "Not a DOS disc" Problem z dyskiem twardym

@tolken, post #1

Banalne pytanie, ale czy sformatowałeś ten dysk po podzieleniu na partycje?

[#3] Re:

@pampers, post #2

No właśnie chyba tu zrobiłem błąd, bo podzieliłem dysk na partycje i nie zrestartowałem tylko od razu format dałem. Da się to jakoś odkręcić?



Ostatnia modyfikacja: 29.03.2009 00:36:14
[#4] Re: "Not a DOS disc" Problem z dyskiem twardym

@tolken, post #1

Heh udało mi się z tym dyskiem. Po prostu nazwałem partycje tak jak partycje dysku PC czyli C, D, E. Po formacie i zmianie na DH0, DH1, DH2 wszystko chodzi normalnie. Dzięki 'Benedykt Dziubałtowski' za pomoc.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem