[#1] Potrzebny Workbench 1.3
Czy ktoś mógłby mi podesłać kopie Workbencha 1.3 ponieważ mój zaginął pare lat temu i jestem teraz uziemiony :( odkurzyłem swoja amisie a oprogramowania brak :(
Oczywiście kasę za dyskietkę i wysyłkę oddam



Ostatnia modyfikacja: 01.04.2009 14:10:05



Ostatnia modyfikacja: 01.04.2009 14:10:15
[#2] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #1

napisz gdzie mieszkasz, moze masz kogos w okolicy
[#3] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Valwit, post #2

Poddębice takie miasteczko 30 km na zachód od Łodzi ;]
[#4] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #3

Prawie koło Burzenina :) ale nie mam na dyskietkach Workbencha1.3 niestety

[#5] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Arbuz, post #4

Ale masz klasyka. Ja ci wysle obrazy, a Ty nagrasz koledze. Oj, ale Cie wkopalem. Wybacz :P
[#6] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Andrzej Drozd, post #5

Mam ale nie mam w żadnej z pięciu A1200 stacji dysków niestety :)No i tak prawdę mówiąc to czekam na lato aby się na strychu do nich dobrać i ponownie skompletować po 3 latach nieużywania.



Ostatnia modyfikacja: 01.04.2009 19:35:48
[#7] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Arbuz, post #6

ja ma A500 i chyba tych nowszych Workbenchow nie obsługuje?
[#8] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #7

Przecież nie napisałem że uzywam Workbenha1.3 na Ami1200, tylko że mam je zgrane na CD.

[#9] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Arbuz, post #8

ja sie tylko pytałem czy moje A500 cos nowszego obsłuży ;)
[#10] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #9

To zależy czy masz przełącznik kickstartów. Taki przełącznik oczywioście nie jest w standardowym komplecie z A500. Chyba że masz Amigę 500+.

[#11] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Arbuz, post #10

niestety ja mam staruszke z 1987 roku :)
[#12] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #11

Wiek nie ma tu nic wspólnego. Przełącznik i inny nowszy kickstart mozna dołożyć i będziesz miał możliwość użytkowania nowego workbencha. Oczywiście pod warunkiem że bedziesz miał do tego dyskietki z nim :) Ja niestety nie pomogę bo jak pisałem stacji u mnie nie ma i nie mam jak nagrać.

[#13] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Arbuz, post #12

jednak ktoś się znalazł i napisał na mojego maile ze wyśle mi soft, i będę mógł bezproblemowo przerzucać gry i programy z PC na A500 :]
[#14] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #13

jednak muszę ponowić swoją prośbe o kopię Workbencha 1.3 ponieważ Pan który zaoferował mi swoja pomoc jak wyraźnie się rozmyślił i nie odpisał na mojego maila...
Czekam aż znajdzie się ktoś kto spełni moją prośbe



Ostatnia modyfikacja: 14.06.2009 17:00:22
[#15] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #14

jak przy pomocy samego workbencha1.3 chcesz zrzucać gry z pc na Ami500??

potrzebny Ci kabelek NullModem i oprogramowanie do tego zarówno na Ami jak i na pieca..
[#16] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #14

Mam wszystkie workbenche ale adf.
[#17] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@AdamZeku, post #15

workbench i kabel nul;l modem wystarczaja w zupelnosci: http://adfsender.stoeggl.com/
[#18] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Robertow99, post #14

Chciałbym dołączyć się do kolegi z prośbą o dyskietke z Workbenchem, niekoniecznie 1.3 Kupiłem Amigę 600 i chciałbym zacząć z nią zabawę, ale nie posiadam dyskietki, a bez niej... sami wiecie. Może ktoś z Łodzi lub okolic chętny wymienić dyskietkę na piwo?:)
[#19] Re: Potrzebny Workbench 1.3

@Valwit, post #17

Na dyskietce mogą pojawić się błędy. Poza tym dobrze mieć możłiwość wypróbowania innych WB. Kabel to najlepsze wyjście.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem