[#1] Zasilanie cd-slim
Mam problem z zasilaniem napedu cd-rw slim od laptopa. Miałem przerobiony zasilacz AT, ale tacka nie chciała się wysuwać. Przerobiłem dziś inny zasilacz ATX, tacka nadal nie chce się wysuwać, tylko tyka. Jak podłączyłem do zasliacza Fortron pod PC, tacka wysuwa się bez problemu. Czy napędy slim są zasilane tylko z +5V, i zasilacze mają za małą wydajność prądową?

[#2] Re: Zasilanie cd-slim

@Bagheera, post #1

a sprawdzałeś to z podpiętą taśmą sygnałową czy odpiętą?
dziwne zjawisko wg mnie, wydajność prądowa zasilaczy przy 5V powinna wystarczyć do zasilenia kilku takich napędów, w końcu to urządzenie z laptopa i ma niski pobór mocy, chyba że z zasilaczem jest coś nie tak

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem