[#1] Prośba o wyjaśnienie
Ponieważ jestem zielony w kwestii amigigowej, a nie znalazłem nigdzie odpowiedzi, prosiłbym o wyjaśnienie pewnych niejasności. Posiadam Amige 600, bez żadnych rozszerzeń czyli 1mb(Trudno jest mi zdobyć jakiekolwiek rozszerzenie). Chciałbym zainstalować adapter Cf z kartą no i przenieść na nią gry, programy z poziomu PC. I teraz czy z 1mb dostępnej pamięci, zainstalowanym Workbenchem da radę przekopiowywać aplikacje, obrazy gier z karty cf na dyskietki, a następnie uruchamianie ich z tychże dyskietek, pomijając start Workbencha.



Ostatnia modyfikacja: 23.05.2009 15:26:37
[#2] Re: Prośba o wyjaśnienie

@gawee, post #1

a tak trudno uzyc goglów :P ? http://www.ppa.pl/artykul-Amiga.600.1200.i.czytnik.kart.Compact.Flash-1_3_42.html

[#3] Re: Prośba o wyjaśnienie

@gawee, post #1

Da radę, użyj programiku ADF2DISK. Wkładasz dyskietkę, dwuklik na ten plik, robisz spację i po niej podajesz ścieżkę pliku ADF który chcesz nagrać.



Ostatnia modyfikacja: 23.05.2009 15:31:35
[#4] Re: Prośba o wyjaśnienie

@jaa2, post #3

Dziękuję. Chodziło mi o to czy 1mb dostępnej pamięci nie będzie stanowił problemu. A tego nigdzie nie mogłem znaleść.
[#5] Re: Prośba o wyjaśnienie

@gawee, post #4

Dla mnie po włożeniu CF przez PCMCIA pozostaje jakieś 500 KB. Nie stanowi to kłopotu. Nawet przy takiej ilości pamięci nagrywa sie bezproblemowo.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem