[#1] Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9
Witam! Mam na WinUAE zainstalowany AmigaOS 3.9 i chciałbym aby wyglądał on jak OS4. Widziałem coś takiego że po instalacji ikonki i okienka zmieniały się na takie jak w OS4. Mógłby ktoś mnie naprowadzić na to?

[#2] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@Roszak, post #1

Chodzi ci o co w stylu AmigaOS 4 theme?

http://aminet.net/pix/theme/os4theme.lha

[#3] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@APC74, post #2

Dzięki. Jak będe w domu to sprawdze to :) Chodzi mi o to że chce żeby mój system wyglądał jak AmigaOS4.

[#4] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@Roszak, post #3

Eh, pamietam czasy, gdy mialem Linuksa i chcialem zeby wygladal jak MacOS X... nawet mam jeszcze gdzies screen z 2003 roku.

Niestety nic nie zastapi oryginalu

[#5] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@_arti, post #4

No to teraz wszyscy użytkownicy MacOSa X w gruncie rzeczy mają Uniksa, który wygląda jak MacOS. Do tego mają to na pececie, który wygląda jak Mac.
[#6] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@wali7, post #5

Unix z Photoshopem i Illustratorem - to zasadnicza roznica ;)

[#7] Re: Wygląd AmigaOS 4 dla AmigaOS 3.9

@_arti, post #6

Mi tam AmigaOS 3.9 starcza ;) Chce tylko żeby ładnie wyglądał a AmigaOS 4 mi się podoba :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem