[#1] Programy muzyczne-edycja itd
Witam.Jakie polecacie profesjonalne programy do tworzenia i edycji ktore chodzą pod Ahi

[#2] Re: Programy muzyczne-edycja itd

@jarecki130, post #1

trackerowe to DB2.0

AmiSoundED wydaje mi sie ze chodzil pod AHI

ja polecam jednak AudioMasteraIII :))) dziala nawet na A500 z 8 MB FAST

[#3] Re: Programy muzyczne-edycja itd

@jarecki130, post #1

Symphonie Professional - jest do pobrania za darmo w Aminecie (obsługuje do 256 kanałów)

[#4] Re: Programy muzyczne-edycja itd

@Nightmare777, post #3

Symphonie nie obslugiwala AHI ..

jak juz trackerowy to DigiboosterPRO 2.0

[#5] Re: Programy muzyczne-edycja itd

@jarecki130, post #1

Profesjonalnie i AHI? Bedzie ciezko. Dlatego jest tylko DigiBooster. Starsza wersja 68k tez jest ok.

Zalezy tez w jaki sposob dzialasz z muzyka. Ja aktualnie nie uzywam juz w ogole trackerow, tylko wielosladow, ktorych uzywa sie w studiach. Niestety to wszystko na pecetach. Czyli perkusje skladam wg metronomu z sampli lub uzywam gotowych probek, czasami uzyje jakiegos automatycznego perkusisty i dogrywam do tego bas, gitary i wokal. Nie robie tego zawodowo i profesjonalnie, tylko na potrzeby zwiazane z zespolem, czyli aby przedstawic jakis pomysl, kawalek, jak ja to widze.
Czyli ogolnie gram na zywych instrumentach. Jezeli nie grasz, to jedynym wyjsciem jest skladanie muzy z sampli i wtedy najlepiej sprawdzi sie tracker, gdzie mozna powtarzac dane sekwencje i dodawac nowe. Czyli DigiBooster. :)



Ostatnia modyfikacja: 06.06.2009 00:15:29
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem