[#1] PDF ze zworkologią do różnych FDD
Hej,

Znalazłem na sieci pdf ze zworkologią do najróżniejszych typów stacji dyskietek. Dzięki niemu udało mi się poprawnie ustawić stację Mitsubishi do współpracy z Amigą. Mam nadzieję, że się też komuś przyda.

http://freaknet.org/asbesto/roba/diskettes-jumpers.pdf

Pozdro,

mały
[#2] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@mały, post #1

Wielkie dzieki, z pewnoscia przyda sie wielu osobom
[#3] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@mały, post #1

Super! Mam kilkanaście "pecetycznych" flopów, może kilka z nich uda się nawrócić :)
[#4] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@mały, post #1

Ze wstepu tego PDFa wynika ze dotyczy to pecetowych formatow 720;1.44;2.88; a nie amigowych

[#5] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@PrzemasIII, post #4

No i właśnie o to chodzi. Opisane są ustawienia zworek w dziesiątkach pecetowych stacji, więc można bez trudu się domyśleć jak ustawić Disk Change na 2 pin i Ready na 34 (tam gdzie są zworki by to zrobić). Ja znalazłem tam stację, która siedziała w mojej 500. Ktoś ją źle zezworkował i nie czytała NDOS, a z oznaczeń na stacji bym się w życiu nie domyślił jak te zworki założyć.
[#6] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@mały, post #5

Mam jakis problem z pobraniem tego pdfa mogłby ktos mi go przesłać
[#7] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@mały, post #1

Jeżeli jest już temat to jak mam ustawić stacje MITSUMI D359T3 (jest w tym pdfie)

narazie ustawilem na 3 i 6 ale stacja nadal nie rusza.
[#8] Re: PDF ze zworkologią do różnych FDD

@inco, post #7

Na pewno ma byc na 5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem