[#1] Czy warto...
http://www.allegro.pl/item667299962_maxsoft_world_rewelacyjna_produkcja_na_cd.html
Warto kupić??
[#2] Re: Czy warto...

@Shredder, post #1

Co to za g...o?
[#3] Re: Czy warto...

@Shredder, post #1

Ale po co? Żeby zobaczyć walące się wieże WTC i babę z wielkimi cyckami? Nawiasem mówiąc, to sprzedający mógłby ortografię podszlifować - "wieże", a nie "wierze", panie kolego.

Z szacunkiem
Des

[#4] Re: Czy warto...

@Shredder, post #1

Maxsoft - muzyk scenowy? Nazwa i zawartość płyty wskazywałaby na to, że to jego "kompilacja".

[#5] Re: Czy warto...

@APC74, post #4

Nie warto



Ostatnia modyfikacja: 20.06.2009 11:56:42
[#6] Re: Czy warto...

@Shredder, post #1

A ja mam inne zdanie.

Swego czasu takie kompilacje cieszyły się dużym powodzeniem. Jednak w dobie Internetu taka kompilacja musi być naprawdę ciekawa, żeby cieszyła. Pytanie zatem jaka jest szczegółowa zawartość.

[#7] Re: Czy warto...

@Shredder, post #1

Mam to kupiłem daaaaaawno temu.


Na paru ludziach zrobiło to spore wrażenie gdy demonstrowałem to na a1200 z fastem.


Czy warto kupić? Powiem jak ja nie żałuje.



Benedykt Dziubałtowski.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem