[#1] Gdzie można dostać towerki do A3000 Desktop? Myślę o zakupie Mediatora 3000D..
Witam. Myślę o zakupie Mediatora 3000D. By móc go używać muszę jednak zmienić obudowę. Mam w tej chwili desktopa a tam jej niestety nie włożę. Niestety poza obudową Mirage, która kosztuje tyle co sam mediator nie mogę znaleźć obudów innych marek: np. Elbox czy Micronik. Czy są one jeszcze gdzieś dostępne? Na efunzine Micronika nie było już kilka lat... Może są jakieś inne opcje? Dziękuję za wszelką pomoc !!!

[#2] Re: Gdzie można dostać towerki do A3000 Desktop? Myślę o zakupie Mediatora 3000D..

@Rafał A-3000, post #1

Niestety na Allegro bardzo dawno widziałem coś takiego. Pozostaje ebay zagraniczny lub własna przeróbka.

[#3] Re: Gdzie można dostać towerki do A3000 Desktop? Myślę o zakupie Mediatora 3000D

@Rafał A-3000, post #1

Przekładanie A3000D do pecetowej budy, wszystko jedno, czy przerobionej fabrycznie czy własnoręcznie, to - moim zdaniem - barbarzyństwo i profanacja.

Najsensowniejszą i najtańszą opcją jest zakup A1200 w EBox-ie i Mediatora do tego modelu. I Amiga 1200 i Mediator do niej są do dostania na Allegro w przyzwoitych cenach. Rozwiązanie takie ma jeszcze jedną zaletę: Do A1200 da się jeszcze w miarę łatwo dostać karty turbo, nawet z PPC. Jeśli zaś w A3000 nie masz nic, poza standardową 030, to jakiejkolwiek sensownej karty procesorowej możesz szukać gdzieś na krańcach układu słonecznego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem