[#1] Stos Poseidon do OS 3,9
Witam, zastanawiam się nad zainstalowaniem USB w mojej Ami . Kontroler kupic można bez problemów , ale stos Poseidon to już problem ( brak znajomości języków obcych ).Przeglądałem na PPA - czy ktoś może zamawia taki stos - ale nie znalazłem . Dlatego zwracam się na forum o podpowiedzi na w/w temat.( ile taki stos kosztuje , jaka wersja jest najlepsza do OS 3,9, jak można go prosto zamówic Pozdrawiam Leszeksas

[#2] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@Leszeksas, post #1

Jeżeli masz kupować kontroler, to polecałbym jedynie Highway, Algor, Subway lub Deneb. Wraz z nimi otrzymasz zarejestrowanego Poseidona. Musisz tylko uważać, aby dobrać kartę do odpowiednich slotów (złącz), które masz w swoim komputerze.

[#3] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@mailman, post #2

ma medka wiec pewnie chce jakis na pci

[#4] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@Leszeksas, post #1

poseidon ma zostac upubliczniony na licencji arosowej po zakonczeniu bounty, mysle ze lepiej poczekac te 2-3 miesiące to bedzie za free i legalny, do kart pci teraz nie kupisz

[#5] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@rzookol, post #4

Zapomniałem dodac ze posiadam uszkodzoną kartę PPC ( raz działa raz nie) i w przyszłosci myslałem tez o OS-4.x, czyli muszę wybrac najlepszy kontroler co by działał z os3,9 i os 4.x . Zatem który z proponowanych kontrolerów tych co proponawał Mailman jest dostępny na obu systemach ?

[#6] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@Leszeksas, post #5

Karta DENEB USB pracuje zarówno pod OS3.x jak i OS4.0 Classic, ale wymaga niestety slotów Zorro II/III.



Ostatnia modyfikacja: 30.06.2009 19:22:16
[#7] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@Leszeksas, post #1

Jak chcesz to ci podeślę Poseidona 3.8, ale klucz musisz sobie sam załatwić. Chyba, że ponieważ autor go już nie sprzedaje dla Spidera, może ja go mogę sprzedawać?
[#8] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@kmilota, post #7

Poseidon 3.8 działa Ci ze Spiderem? Kurczę, myślałem, że wspomaganie dla Spidera działa z co najwyżej Poseidonem 3.2. Będę wdzięczny za naprostowanie mnie.
Pozdrawiam serdecznie.

[#9] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@Kitech, post #8

Kitech napisał(a):

> Poseidon 3.8 działa Ci ze Spiderem? Kurczę, myślałem, że
> wspomaganie dla Spidera działa z co najwyżej Poseidonem 3.2.

Już dawno temu pisałem tu na forum, że ze Spiderem działa Poseidon 3,8.
Nawet szukałem ludzi chętnych wtedy na zakup grupowy kluczy do Poseidona 3.4 (jak dobrze pamiętam). Skończyło się na tym, że sam sobie kupiłem klucz u autora.
Obecnie nawet na majle nie odpowiada, więc wersja 3.9 i nowsza działa tylko jako demo. Potrzeba nowego klucza, a autor nie chce sprzedać. On jest jakiś dziwny :)
[#10] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@kmilota, post #9

kmilota napisał(a):

> Kitech napisał(a):
>
> > Poseidon 3.8 działa Ci ze Spiderem? Kurczę, myślałem, że
> > wspomaganie dla Spidera działa z co najwyżej Poseidonem 3.2.
>
> Już dawno temu pisałem tu na forum, że ze Spiderem działa
> Poseidon 3,8.
> Nawet szukałem ludzi chętnych wtedy na zakup grupowy kluczy do
> Poseidona 3.4 (jak dobrze pamiętam). Skończyło się na tym, że
> sam sobie kupiłem klucz u autora.
> Obecnie nawet na majle nie odpowiada, więc wersja 3.9 i nowsza
> działa tylko jako demo. Potrzeba nowego klucza, a autor nie
> chce sprzedać. On jest jakiś dziwny :)

Pisał, że od jakiegoś czasu nie ma możliwości zarejestrowania samego stosu; trzeba kupić w komplecie ze sprzętem e3b. Dlatego zastanawiam się cały czas nad subwayem - a taki spider bylby duuuzo tańszy...

[#11] Re: Stos Poseidon do OS 3,9

@kmilota, post #9

A, tu pies pogrzebany! Faktycznie, to mój stary klucz nie działa na nowym stosie. :(
Dzięki za przypomnienie.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem