[#1] Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?
Od jakiegoś czasu dostosowuje wizualnie swój system, jedyne czego mi brakuje to jakieś ładne ikony dysków (partycji), patterny na okna oraz wskaźnik myszy. Cały problem polega na tym że nigdzie w sieci nie mogę znaleźć nic ciekawego, a przeglądarka aminetu jeżeli o to chodzi jest mierna (brak podglądu = konieczność pobrania i próbowania, po kilkudziesięciu takich próbach mam dosyć)

Tu pojawia się moje pytanie - czy posiada ktoś jakieś fajne patterny, pointery oraz ikony ?

Używam WB 3.1 + Amiga Sys 4 AGA
email w moim profilu

Z góry dzięki :)

[#2] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #1

Co do ikonek to ostatnio spodobały mi się Iconographics, są na Aminecie. W pakiecie też jest pionter, patterny i gui dla MUI.
[#3] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@radzik, post #2

Jeżeli chodzi o patterny na okna, to polecam kolekcję nazwaną "BrainSoup". Chyba jest na Aminecie. Ja ją mam raczen na pewno z jakiegoś MACover, albo MACD.

[#4] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #1

Jedna z płyt specjalnych MA poświęcona była upiększaniu i zapchana była ikonami, patternami, obrazkami i specjalnie dobranym do tego oprogramowaniem . Nazwa płyty IKONY.

Pozdrawiam
[#5] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@RadoslawF, post #4

Znalazłem zestaw fajnych ikonek, jednak system nie pokazuje ich, dopiero zmiana rozszerzenia z *.info na *.png powoduje że widać je pod windowsem... Pewnie jest to kwestia jakiegoś ustawienia/programu jednak ja nigdy nie interesowałem się ikonami.

Wie ktoś jak to ugryźć ?

[#6] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #5

Jeśli masz na myśli system Amigowy to w opisie zestawu będą wymagania co musisz mieć/zainstalować aby były widoczne.

Pozdrawiam
[#7] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #5

Aby korzystać z ikonek PNG musisz mieć patch PowerIcons:

http://aminet.net/util/wb/PowerIcons.lha
[#8] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@grain, post #7

[#9] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@APC74, post #8

Ehh jednak na WB 3.1 AGA mogę zapomnieć o ikonach PNG. Trzeba szukać "normalnych"

[#10] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #9

Na AGA to w ogóle możesz zapomnieć o jakimkolwiek powazniejszym upiększaniu systemu...znam dobrze ten ból...

[#11] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@OSH, post #10

Ogólnie nie jest źle, tak uwazam - wynik mojego upiększania w dziale graffiti. Jeszcze tylko pointer zmienie na mniejszy (mimo iż w hi-res, ma wysokość ikony) ale to już błahostka.

[#12] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@Logan, post #11

Włącz w MCP "Force hires pointer" (o ile dobrze pamiętam). A w ogóle to mam ładniejszego pointera - podrzucę Ci.

[#13] Re: Dodatki - patterns, pointers itp. Ktoś pomoże ?

@recedent, post #12

recedent - czekam :) Mój email w profilu :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem