[#1] który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??
Witam !

Pytanie jest proste, chcę podłączyć amigę poprzez wbudowany tuner w monitorach LCD. Mam do wyboru:

Samsung 932MP

LG FLATRON TV M 1721

Samsung SyncMaster 741MP

który byłby najlepszy do tego celu.

pozdrawiam wszystkich fanów Amigi
[#2] Re: który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??

@slawekwozniak, post #1

a Composite video nie uwzgledniasz ? ja bym bral pod tym kontem ..WB na monitorze VGA a gry i dema palowsie przez Composite

[#3] Re: który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??

@HOŁDYS, post #2

w tych monitorach są tylko gniazdo antenowe i scart (RGB) oraz oczywiście monitorowe. oczywiście mogę przez jedno i drugie podłączyć jednocześnie. pytanie czy monitor nie zwariuje .....bo przełączania już mam dość
[#4] Re: który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??

@slawekwozniak, post #1

WB przez D-SUB, reszta gry i inne pale SCART lub s-video. Innych możliwości unikać.
Co do wyboru to musisz sam dokonać; porownaj mozliwości i wybierz najlepszy.
Co do wybierania źródła sygnału to chyba 'cykania' i tak nie wyeleminujesz; jednak bedziesz miał do wyboru switche na obudowie oraz pilot.

[#5] Re: który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??

@11MASTEr, post #4

dzięki, rozumiem że przez zwykłe antenowe to ewentualnie sobie podłączyć A500 :D
[#6] Re: który monitor LCD z tunerem najlepszy dla Amigi ??

@slawekwozniak, post #5

Nie, przez antenowe to sobie TV puść, Amigę nawet A500 podłącz przez RGB
a w ostateczności przez chincha.
Mam Flatrona 19 calowego M1921TA i z tyłu mam masę wejść.
DVI, DSub, EURO i dwa Chinch.Podpięte tam mam PC, i dwie A1200 z czego
jedna z kartą GFX.

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem