[#1] Zorro II instrukcja obsługi.
Witam
Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może zeskanowaną instrukcjć obsługi do slotów Zorro II?

Jeśli tak to bym poprosił na adresik:
wojciech.rabiega@pv-prefabet.com.pl




[#2] Re: Zorro II instrukcja obsługi.

@Werner, post #1

Nie bardzo jestem przekonany, czy istnieje coś takiego jak "Ogólna Instrukkcja Obsługi Slotów Zorro II".
Raczej nie.
Się kupowalo/kupuje Amigę wyposażoną w takie sloty i to wszysztko na temat. Potem się kupuje urządzenia/karty pasujące do Zorro II. I dopiero do nich dołaczone winny być instrukcje, jak zainstalować, dyskietki ze sterownikami do danej karty/ustrojstwa.
To tak, jakbyś prosił o instrukcję obsługi PCI. AGP, ISA.
Zorro II to po prostu sloty, w które wciska się rozmaite rzeczy. Karty graficzne, karty turbo, karty rozszerzjące pamięć, napędy. Do każdego z tych gadżetów podchodzi się osobno. Generalnie - porządnie zainstalowany system powinien "zobaczyć", że coś w Zorro siedzi. A potem to już tylko zabawa w dogrywanie sterowników, w assigny w startup- aequence i tak dalej.
Napisz, co chcesz do Zorro II podłączyć. Wtedy ludziska z PPA będą wiedzieli, co Ci doradzić.

Z szacunkiem
Des

[#3] Re: Zorro II instrukcja obsługi.

@Des, post #2

Chodzi mi o to, jak mam podłączyć zasilanie pod Zorro II

[#4] Re: Zorro II instrukcja obsługi.

@Werner, post #3

Patrząc od lewej na sloty zamontowane w towerce:
czarny
czarny
czarny
czerwony
czerwony
żółty
żółty
niebieski

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem