[#1] Amiga, VHS i animacje
Witajcie. Słyszałem, że są takie programy, w których można zrobić animację przed jakimś filmem. Podłączasz wideo to TV, do którego też jest podłączona Amisia i robisz na początku napisy. Fajnie by było coś takiego zrobić OK.

Ma ktoś pomysł?



Ostatnia modyfikacja: 12.07.2009 00:00:01
[#2] Re: Amiga, VHS i animacje

@Hackmaster, post #1

Do robienia ładnych napisów tytułowych z efektami używało się Scali.
Animację w sensie filmu animowanego to DPaint lub starszy Disney Animated Studio. Do morfingu Elastic Dream a żeby to ładnie dograć do istniejącego materiału potrzebujesz jakiegoś Genloka.

Pozdrawiam
[#3] Re: Amiga, VHS i animacje

@RadoslawF, post #2

Oooo. Nie wiedziałem, że można zrobić takie rzeczy w DPaincie :D. Znalazłem w internecie film przedstawiający ten program. Wiedziałem o Scali, tylko nie wiedziałem, skąd ją mogę załatwić i szukałem jakiegoś zamiennika. Pobawię się teraz tym DPaintem i zobaczymy, co mi wyjdzie. Dzięki za pomoc i pozdro.



Ostatnia modyfikacja: 12.07.2009 12:50:29
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem