[#1] problem z HD
Witam , wsadziłem do A600 dysk 1G 2,5 cala IBM ...i jest problem bo wyskakuje napis no drives attached system ...i nie wiem co jest grane ...dysk jest sprawny i działa na PC , kontroler tez jest sprawny bo stary dysk 3,5 cala chodzi bez problemu i tak się zastanawiam od wczoraj ...moze jakies sterowniki są potrzebne? prosze o sugestie .
[#2] Re: problem z HD

@redfalcon, post #1

Bywało że jakiś dysk nie chciał współpracować a 1200, z A600 może być podobnie.
Ja bym jeszcze kabelek sygnałowy sprawdził, może nie jest do końca sprawny.


Pozdrawiam
[#3] Re: problem z HD

@redfalcon, post #1

Dysk się rozkręca? Słychać/czuć na dotyk jak pracuje?

[#4] Re: problem z HD

@11MASTEr, post #3

pytanie trywialne ale jaki kickstart ma twoja amiga ?

[#5] Re: problem z HD

@HOŁDYS, post #4

juz nie aktualne :) kikstart jest 350... dysk sie krecił ...ale przestał :) jakies zwarcie zrobiłem i jest martwy :) własnie zamówilem adapter CF na allegro i mam nadzieje ze bedzie działac :) pozdrawiam wszystkich
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem