[#1] Schemat płyty głównej A1200
Witam

Czy ktoś mógłby podesłać schemat płyty głównej do A1200 (kik. 3.0 Rev E), albo wogóle jakiejkolwiek A1200?

A może ktoś wie czy w okolicach Krakowa znalazłby sie ktoś chętny naprawić taki sprzęt (usterka nie jest duża - jak sądzę)

z góry dzięki
[#2] Re: Schemat płyty głównej A1200

@silverbud, post #1

A jednak znalazłem sam - parę minut po napisaniu posta :P (http://www.symbolengine.com/download-manager.php?id=9)
Tak bywa czasem

Ok, na pierwsze pytanie sam sobie odpowiedziałem. Zatem pozostaje drugie, ciągle aktualne :)
[#3] Re: Schemat płyty głównej A1200

@silverbud, post #2

Czesc :)
Ja jestem z okolicy Kraka , ale nie naprawiam ani nie mam zadnego znajomego w tym temacie :) Ale byc moze pomoga Ci w Elbox-ie , chociaz pewnie "conieco" skasuja za to :)

[#4] Re: Schemat płyty głównej A1200

@Hellena, post #3

Oki, podstawa to schemat - znajomy elektronik wyczaił zwarcie na 9 pinie portu i powinno być ok. Może obejddzie się bez Elboxu. W razie draki wypruje paule z A500 i przelutujemy do 1200
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem