[#1] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys
Wróciła :D
http://www.allegro.pl/item697666743_amiga_3000t.html

[#2] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@frywolny_marian, post #1

Nie za 3,5 a za 2,2 tyś.
I nie do końca taka goła: kontroler IDE, dwa gęste flopy.
Dla mnie to jest warte maksymalnie tysiąc i to jak się zapaleniec trafi, ale kto wie, kilka cen z allegro już mnie zaskoczyło.
I pomyśleć że jak A3000 i A4000 z kartami GFX schodziły za 500zł nie kupiłem kilku na zapas, było by jak znalazł.

Pozdrawiam
[#3] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@RadoslawF, post #2

Nie zrozumiałeś. Miesiąc temu ten temat był poruszany na PPA. Człowiek, który ją sprzedaje chciał wtedy za nią 3,5 tyś. Twierdził, że się kolekcjoner jakiś znajdzie. Widocznie się nie znalazł. Spuścił 1,5 tyś.

[#4] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@frywolny_marian, post #3

Poczekam do 1200,00 :]

[#5] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@_arti, post #4

to sie nie doczekasz , swoja droga niezly opis dodal hahaha

[#6] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@PrzemasIII, post #5

On pisał że amiga będzie sprzedawana tylko do czerwca
Kłamał niech sprzeda na ebya tu jest Polska co za typ
[#7] Re: Amiga 3000 – goła wesoła za 3,5 tys

@dyniek, post #6

A ja tam życzę mu jak najlepiej. Mi też byłoby ciężko sprzedać Amigę za grosze, które tak naprawdę jest warta. Gdybym nie miał paru wydatków w planach to bym ją kupił (widzę, że podniósł cenę w czasie aukcji - z 2.2 do 2.5tyś). Kasa to nie wszystko.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem