[#1] efunzine
Witam nie mogę wejść na stronę efunzine.com
co się stało czy ktoś morze sprawdzić czy strona sklepu amigowego działa
[#2] Re: efunzine

@Amigowiec, post #1

W tej chwili rzeczywiście nie działa, ale wczoraj tam zaglądałem i było OK. Może to tylko chwilowa przerwa.

[#3] Re: efunzine

@PopoCop, post #2

W momencie pisania tego tekstu nie działa. Może wreszcie aktualizacja dostępności podzespołów i cen. Ostatnio pytałem o kilka rzeczy ale słone cenki oj słone...

[#4] Re: efunzine

@Amigowiec, post #1

a co chcesz kupic druga karte 1240 ? aby ja nie umiejetne podkrecic i sprzedac na allegro "sprzedaje jako nie testowana" ?



Ostatnia modyfikacja: 11.09.2009 01:20:01
[#5] Re: efunzine

@HOŁDYS, post #4

a skad to podejrzenie ?

[#6] Re: efunzine

@HOŁDYS, post #4

Hmm...

Po co kupować - możne chce oddać za przysłowiowy grosz na części ?:P
[#7] Re: efunzine

@PrzemasIII, post #5

a stad ...


http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=1&i=68867&t=68460&ostatnie=1

[#8] Re: efunzine

@HOŁDYS, post #7

ladnie ladnie

[#9] Re: efunzine

@pong777, post #3

Zaawansowany sprzęt musi kosztować. Jak szukasz czegoś tańszego to kup peceta.
[#10] Re: efunzine

@Amigowiec, post #1

czy ktoś morze sprawdzić


Morze nadal Bałtyckie. Sprawdziłem.
[#11] Re: efunzine

@HOŁDYS, post #7

Ten wątek kryminalny rozwinęty przez kolegę Hołdysa, z tą kartą i odwrotnie wlutowanym oscylatorem jest ciekawy :) Wygląda mi na to, że ten gość który ją sprzedawał na allegro wbrew pozorom miał jednak możliwość sprawdzenia czy jest ona sprawna. No ale zawsze mogę się mylić. Nawiasem mówiąc ryzykować (w tym przypadku to może nie najlepsze słowo) 350 zł to może lepiej jednak dołożyć jeszcze troche i mieć pewność kupując w eFunzine. Ja jak będę na kupnie turbosa to rozważe czy nie lepiej kupic pewnie.

[#12] Re: efunzine

@silverbud, post #11

prawde mowiac ja mieszkam jakies 500 metrow od sprzedajacego ale nie mialem jak podskoczyc z Amisia zeby sprawdzic

[#13] Re: efunzine

@Amigowiec, post #1

Kupuję aktualnie dwie rzeczy w efunzine i Pan Marcin poinformował mnie że mają mały problem z serwerem który powinien zostać rozwiązany do poniedziałku. Swoją drogą miła obsługa.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem