[#1] interface klawiatury A4000
Jak należy właściwie zamontować - zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi interface klawiatury (U7 Vector) PC na układ 8520 w Amidze A4000. Układ 8520 ma "ścięty" jeden bok jednak interface nie jest nowy i nie widać różnic pomiędzy stronami podstawki. :(

[#2] Re: interface klawiatury A4000

@Wojtek, post #1

O.k już działa. Pozdrawiam Wszystkich :P

[#3] Re: interface klawiatury A4000

@Wojtek, post #1

"interface nie jest nowy i nie widać różnic pomiędzy stronami podstawki."

Jeden naroznik nie ma kata prostego....
wystarczy sie dobrze przyjzec i nalozyc tak, aby "zgral sie" ze scietym naroznikiem ukladu klawierni:)

[#4] Re: interface klawiatury A4000

@mi^AMI^, post #3

Dziękuje już działa. Pozdrawiam :P
[#5] Re: interface klawiatury A1200

@Wojtek, post #1

Witam - kupiłem powyższy interfejs na allegro, po czym właściciel odpisał że nie pamięta jak był podłączony. Gniazdo ma wyjście czterema przewodami i nie wiem jak podłączyć, jeśli mógłby mi P. przybliżyć sposób to będę b. wdzięczny. Pozdrawiam OK

[#6] Re: interface klawiatury A1200

@eljanek, post #5

Sam mam podobny problem, może ktoś wie które miejsce lutwonicze odpowiada za którą dziurkę gnieździe ps2.
Z góry za odpowiedź.

[#7] Interface klawiatury Vector

@arti4-92, post #6

Post wyzej...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem