kategoria: CD32
[#1] emulator CD32
Witam
Bawię się A1200T, którą niedawno kupiłem. NA dysku z amigą jest oddzielna partycja. W Boot Menu widzę ją jako CD0 i mogę z niej bootować. Po zabootowaniu widzę menu, gra jakaś muzyka i mam całkiem ładną kolekcję gierek i demek - wszystko fajnie działa.
Pytanie jakie mam to jak to przenieść na CF? bo zamiast tego świszczącego dysku 3.5'' wolę cichy CF. Cho dzi mi o to aby po przeniesieniu miał też bootowalną partycję no i te wszystkie gry,
czy wystarczy że zrobię na CF partycję bootującą czy muszę to jakoś jeszcze przygotować?
Na dysku widzę że jest też jakiś program Emulatora CD32 i nie wiem czy jest związany jakoś z tą partycją?
Za wszelkie podpowiedzi dzięki

PS. Moi młodzi grają właśnie w SuperFroga a ja za chwilę ich wyganiam i gram w Battle Squadron - kool sprawa OK

[#2] Re: emulator CD32

@carrion, post #1

pewnie to jedna z kolekcji cd 32 222 ; 444 ; 888 przeniesiona na hdd
bądź własna wariacja na ich bazie ;)

[#3] Re: emulator CD32

@carrion, post #1

Jak chcesz mieć to samo, to musisz utworzyć takie same partycje (rozmiar nie ma znaczenia, ale kolejność, nazewnictwo i priorytet już tak) na karcie i zaznaczyć jak bootable te, które mogą się bootować.

Czasami na kartach CF nie działają niektóre gry, trzeba wtedy kombinować z innymi wersjami whdload.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem