[#1] W koncu Działa ?
"Thomas z Hyperionu stwierdził na forum że udało się uruchomić OS4 z włączoną emulacją 68k na CyberstorimiePPC"

Mniej więcej coś takiego dzisiaj przeczytałem. Czy ktoś mógłby to potwierdzić.
Chodzi mi o podanie linka do forum na którym rzeczywiście Thomas tak powiedział.

Sam wyczytałem to na forum Amigaworld i nie wiem na ile poważnie mam to traktować, tym bardziej że linka do oryginalnej wypowiedzi nie było.

Pyt.2
Do włodarzy PPA, czy podtrzymacie dobrą tradycję tłumaczenia wywiadów i przetłumaczycie Q&A z Fleecy Moss'em z AmigaWorld ?
[#2] Re: W koncu Działa ?

@Mufa, post #1

Mufa napisał(a):

> Pyt.2
> Do włodarzy PPA, czy podtrzymacie dobrą tradycjć tłumaczenia
> wywiadów i przetłumaczycie Q&A z Fleecy Moss'em z AmigaWorld ?

Na razie nie planujemy tłumaczenia Q&A z Fleccy. Trzeba też brać pod uwagę, że odpowiedzi ukazują się co tydzień a np. ja bym nie mógł zagwarantować tłumaczenia co tydzień kolejnego tekstu (ponieważ studia mi troche czasu zabierają :( ).

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem