[#1] Co nowego w os4.0
Co się zmieniło w Os4.o czy doszły jakieś nowe aplikacje. Może tak jak ci z blach mamy już coś w rodzaju Worda czy Painta. Nic o tym systemie nie wiem więc proszę o informacje. Kiedyś w Magazynie Amiga było zdjęcie Os5.0 i wyglądał on poprostu super Osowi4.0 do prezentowanej tam 5 daleko brakuje. Był to AmigaMagazyn z 99roku numer nie pamiętam bo już jej nie mam a zdjęcie było w aktualnościach na samym dole na prawej stronie. Może ktoś sobie coś skojarzy???
[#2] Re: Co nowego w os4.0

@Mleko, post #1

O wygląd i zmiany w OS4 popytaj testerów. Zawsze też możesz pooglądać filmy i obrazki z prezentacji. Ten OS5 który widziałeś to było wyobrażenie na temat tego systemu.
BTW. czy musisz co chwila nowy wątek zaczynać? Sporo odpowiedzi na Twoje pytania znaleźć można na Googlu albo w archiwum.
[#3] Re: Co nowego w os4.0

@Mleko, post #1

Kiedyś w Magazynie Amiga było zdjęcie Os5.0 i wyglądał on po prostu super

Ktoś ładny obrazek w Personalu namalował
[#4] Re: Co nowego w os4.0

@szulu, post #2

Mam mało czasu na net wię nie mam czasu szukać. Ale sory postaram się to zmienić.
[#5] Re: Co nowego w os4.0

@Mleko, post #4

Z ilości pytań i komentarzy na Forum
wynika coś całkiem odmiennego :D
[#6] Re: Co nowego w os4.0

@el, post #5

Ponieważ uczęsczam do cafejiki i siedze tam około 1 do 2 godzin dziennie i pisząc:
"nie mam czasu na net" miałem na myśli to że za długo by mi zajeło szukanie tych informacji i zamieżam kuoić nową Ami (tzm Pegas lub A1) i to już nie długo więc chce się zorjentować czy warto ja sam Ami wręcz Kocham a tu każdy mi odradza jej zakup.

Odczasu do czasu wejde do naetu u cioci.
[#7] Re: Co nowego w os4.0

@Mleko, post #6

Nikt Ci nie odradza, jednak nieco zaoptymistycznie podchodzisz do nowych Amig, musisz z gory zalozyc ze aktualnie AONE i Pegasos nie sa wykorzystywane nawet w 20% z braku oprogramowania (chodzi ogolnie, bo sa dziedziny gdzie jest ok). Miejmy nadzieje ze z czasem sie to zmieni. Sadzac po twoich wczesniejszych komentarzach nastawiasz sie na gry. Ta kwestia zostala juz wyjasniona - bedziesz skazany na granie pod LinuxemPPC oraz MacOSem (a tego bedziesz musial kupic). Oczywiscie o predkosc nie musisz sie martwic poniewaz emulowane platformy korzystaja z tych samych prockow.
[#8] Re: Co nowego w os4.0

@Mleko, post #1

Co do tego wykorzystania, to ja bym nie stawiał znaku równości między MOS-em i AmigaOS4, na MOS-a jest jednak więcej natywnych aplikacji.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem