[#1] Sirion - stos USB w AmigaOS4
Siron, bo tak chyba nazywa się stos USB w AmigaOS4 to ta część nowego systemu Amigi, o której niewiele się mówi/pisze i niewiele informacji na jego temat można zneleść na sieci. Nie znalazłem nawet screenshotów... Czy ktoś z was wie gdzie można znaleźć choćby screenshoty przedstawiające GUI tego stosu USB? Naprawdę nie mogłem się dogrzebać przez Google do jakichś konkretnych informacji na temat tego stosu. Ciekaw jestem na ile zaawansowany jest ten stos USB i jak się ma w porównaniu do stosu Poseidon USB?

[#2] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@grxmrx, post #1

Zagadnienie interesujące, ciekawe czy któryś z betatesterów coś napisze na ten temat...
[#3] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Chyba jesteście wróżkami! Nie uwierzycie, ale dzisiaj miałem zadać to samo pytanie. Jak wygląda sprawa obsługi USB w OS4?
[#4] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@mailman, post #3

Jeśli nikt nie odpowie to trzeba będzie na AmigaWorld.net zapytać...

[#5] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@grxmrx, post #4

Wejdę i zapytam!
[#6] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@TJindy, post #5

wszedłem i zapytałem....ale na chata. Faktem jest że chłopaki też się niczego konkretnego na temat stosu dowiedzieć nie mogą, aczkolwiek dali mi do zrozumienia że stos posejdona jest lepszą alternatywą: beacuse of better hardware. Generalnie jest cicho na ten temat, ale pytanie ich poruszyło na tyle że sądze ze coś z tego wyniknie. Przynajmniej mam nadzieję...
[#7] Re: Sirion - stos USB w AmigaOS4

@TJindy, post #6

Wlasnie, warto pytac, naciskac i wspierac autorow programow/sprzetu. Zawsze takie wsparcie daje autorowi satysfakcje i sily do kontynuowania prac.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem