[#1] A gdyby tak...
Ludzie, odwiedzajcie trochę więcej forum AmigaOne! Co sobie o na Mosowcy pomyślą! Poruszmy jakieś "mocne" tematy związane z A1. Nie będzie Pegazowiec (statystyką ) pluł nam w tfaż ;) ni Ami nam Pegaził !
Proponuję założyć Związek Nawzajem Się Wspierających Amigowców !
Panie mile widziane !


Ps. Troszkę poważniej. Widać że wolno toczą się sprawy w sprawie A1 i OS4...
[#2] Re: A gdyby tak...

@TJindy, post #1

Sprawy toczą się wolno?;) Niemożliwe;) Przecież OS4 jest tuż tuż:D A A1 już sobie można kupić. Wystarczy tylko mieć zbędne 4k i już można szaleć;)
[#3] Re: A gdyby tak...

@TJindy, post #1

i "Bogurodzicy" też nie zapomnijcie odśpiewać.szulu napisał(a):
[#4] Re: A gdyby tak...

@KAM_, post #3

KAM, a Ty myślisz, że co ja robię codziennie rano przed wejściem na jakikolwiek amigowy portal?;) Do tego litanie itp;) A wszystko to z nadzieją, że gdy moja ulubiona przeglądarka otworzy wreszcie ulubioną stronę, ujrzę niusa o OS4 dla mas
[#5] Re: A gdyby tak...

@szulu, post #2

Wyczułem sarkazm :D A1 tuż, tuż? Wątpię. Ja bym jednak wolał produkt pozbawiony błenduf, czyli jednak nie można kupić w pełni sprawnej płyty A1 . OS4? Karmieni jesteśmy ciągle przekładanymi terminami. No i ta kwota.... nieee, to już przesada! Aczkolwiek,... za peceta bym nigdy tyle nie dał, ale za Amisię, gdybym faktycznie miał tyle zbędnej mamony to of coz! :P
[#6] Re: A gdyby tak...

@szulu, post #4

szulu: to w sumie nie było do Ciebie, tylko mi się nichcący 'Cytat' wcisnęło i zapomniałem wykasować ten kawałek. :P Ale twoja amigowa pokora godna jest podziwu! :)
[#7] Re: A gdyby tak...

@TJindy, post #1

Dobra, ja mogę być głównym księgowym ZNWSA, do podania proszę w załączniku: 1 płytę główną od 486 w zwyż, text pieśni pochwalnej nt. Amigi oraz drobne 500 zł, na cele członkowskie. Dziękuję.
[#8] Re: A gdyby tak...

@Prince, post #7

oczywiście połamaną płytę :P
[#9] Re: A gdyby tak...

@Prince, post #8

Mysle, ze duza role moze odegrac oficjalny profesjonalny pokaz A1 i microA1 w Polsce. Morale wtedy wzrosna. Oczywiscie, nalezy docisnac Eyetech, bo ceny to maja kosmiczne, yyyyyy europejskie. Jesli ludzie Eyetechu to ludzie liczacy kase, to nie mowcie mi, ze sa totalnie bez serca. Napewno cosik z ceny A1/microA1 uszczkna. Zreszta wiadomo, ze mamy w Polszcze wspanialych programistow i gdyby tylko mieli A1 to.... pokazaloby sie duzo wspanialych programow, nakladek na programy edukacyjne (slowniki, gry edu, encykolopedier czy katalogi np z pc czy Maca).

[#10] Re: A gdyby tak...

@Marcin, post #9

Marcin napisał(a):

> edukacyjne (slowniki, gry edu, encykolopedie czy katalogi np
> z pc czy Maca).

Jeśli chodzi o encyklopedie to swego czasu marcik pisał AME (nawet jest jescze u nas w dziale Programy archiwum), ale niestety z tego co raz pisał ze względu na słąbe zainteresowanie zaprzestał rozwoju tego programu...

[#11] Re: A gdyby tak...

@grxmrx, post #10

Jest szansa na zarobek dla autora. Do kazdego Pegaza lub i A1 mozna dodawac oryginalna wersje encyklopedii czy slownika wraz z "nakladka" na na te ustrojstwa z pc. Tym bardziej, ze wiele encyklopedii i slownikow na pc dorzuca sie do gazet, wiec cena takiego slownika z "nakladka" nie bylaby taka duza dla dystrybutora. Co o tym myslicie ?

[#12] Re: A gdyby tak...

@TJindy, post #1

Jestem MOSowcem, ale zalezy mi na tym, zeby rynek Amigi, czy Pega wrescie stal sie normalny. Dlatego chcialbym, zebysmy wspolpracowali Amigowcy z Peg/Mosowcami i na odwrot.

[#13] Re: A gdyby tak...

@Marcin, post #12

Myślę, że tak będzie. Narazie te "prztyczki" przyczyniają się do lepszego poznania obu systemów i kompów. Ta "wrogość" jest raczej przyjacielska.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem