[#1] AmigaOS4 już spakowany
AmigaOS4-Pre-release jest już spakowany i w drodze do użytkowników. Jak wygląda płyta, jak wygląda pudełko z płytą, wreszcie jak wyglądają pudła z pudełkami? Tutaj są odpowiedzi na te pytania - Click
[#2] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

Wyglada to rewelacyjnie! :D
[#3] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

"Eee to pewnie fotomontaz"

[#4] Re: AmigaOS4 już spakowany

@reactor, post #3

Dlugi weekend 10-13 czerwca planowalem spedzic "za miastem", ale chyba zaczne sie modlic o zla pogode, bo wyglada na to ze moge miec znacznie ciekawsze zajecie :D

[#5] Re: AmigaOS4 już spakowany

@Mufa, post #4

Zgadza sie. Potem masz to opisac i dac do umieszczenia na PPA :)
[#6] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

oj będzię sie kręciło. :P
[#7] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

Poważnie Wam się podoba? Nierozumiem zachwytu nad widokiem płytki, prędzej bym zrozumiał "dzikie wycie" :) z okazji ukazania się (Pre)OS4. W podobny sposób są pakowane płytki we wszystkich gazetach z CD. Ale to jeszcze nie jest finalna wersja. Mam nadzieję, że to ładnie opakują i chociaż z jedną książkę dodadzą.
[#8] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

Nareszcie :)

[#9] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

He He szkoda mi PegzaManów pewnie czuja sie okropnie, tak sie modili by OS 4.0 sie nie ukazal A tu mamy pierwszy kroczek :D

[#10] Re: AmigaOS4 już spakowany

@mailman, post #1

No, moze wreszcie sie skonczy NDA i bedzie mozna porownac systemy.
[#11] Re: AmigaOS4 już spakowany

@marcik, post #10

No, moze wreszcie sie skonczy NDA i bedzie mozna porownac systemy.

Nie do konca. To nie jest finalna wersja OS4. To jest wersja developer pre-relase.
[#12] Re: AmigaOS4 już spakowany

@reactor, post #11

Dla mnie wyglada to tak: wersja obrazujaca stan prac nad OS4 sprzed jakis 2 miesiecy (chyba tyle im zajelo tloczenie) i bedzie mozna porownac z wersja MOSa z przed prawie roku (1.4).
[#13] Re: AmigaOS4 już spakowany

@Sventevith, post #9

Doprawdy, serce mi pękło.
[#14] Re: AmigaOS4 już spakowany

@Prince, post #7

Mam nadzieję, że to ładnie opakują i chociaż z jedną książkę dodadzą.

Jak napisali Friedenowie - książeczka będzie dopiero w pełnej wersji. To jest na razie Pre-release.
[#15] Re: AmigaOS4 już spakowany

@marcik, post #12

..hmm, faktycznie, troche to przypomnina cepelie.. no ale w koncu nie szata zdobi OS`a :D
[#16] Re: AmigaOS4 już spakowany

@marcik, post #12

Nie spieszy im się :) A może nie wiedzą że czekamy od 1994 roku na porządny system,a nie jakieś kolejne łaty,płachty i kij wie co tam jeszcze... ile można czekać?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem