[#1] Ikonki katalogów w OS4
Na portalu AmigaWorld pojawiła się ankieta, w której należy zdecydować jaki rodzaj ikony katalogu chcieliby przyszli użytkownicy systemu widzieć jako domyślny.

Jakie jest Wasze zdanie?
[#2] Re: Ikonki katalogów w OS4

@mailman, post #1

1

[#3] Re: Ikonki katalogów w OS4

@mailman, post #1

W sumie to niespecjalnie przypadła mi do gustu żadna z propozycji. Te szufladki które są aktualnie (z glowicons) mogą zostać.
Jak już miałbym sić czepiać ikonek, to już prćdzej uderzyłbym w ikony partycji. Domyślnie jest to ikonka przedstawiająca dyskietkić, co przecież nie oddaje rzeczywistości.
Kiedyś miałem takie ładne ikony ze złotymi talerzami z twardego dysku. Chciałem nimi zamienić te ikonki z dyskietkami, jednak pszeszukując moje przepastne archiwa, jakoś nie mogłem ich znaleść. Jeśli ktoś mogłby mi podać linka gdzie leży pakiet zawierający konkretnić tć ikonć o którą mi chodzi, to byłbym wdzićczny.

[#4] Re: Ikonki katalogów w OS4

@Mufa, post #3

Zerknij na moje screenshoty (przy kilku artykułach i w dziale Graffiti). Jeżeli chodzi ci właśnie o takie, to mogę podesłać. Pochodzą one z płyt ACS, ale z której konkretnie to już nie pamiętam.
[#5] Re: Ikonki katalogów w OS4

@mailman, post #4

Tak, to te same co na Twoich zrzutach. Mozesz wysylac.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem