Wątek zamknięty
[#1] port Foobillarda na OS4
Witam,
z uwagi na pojawienie sie 3 aktualizacji systemu OS4, chcialbym zapytac, czy jest ktos w stanie przygotowac binarke gry Foobillard (wymagany SDL i jakies tam wsparcie dla OpenGL)? Na MOSa port juz jest, tyle ze niepubliczny, ale moze daloby sie zrobic cos w kierunku AmigaOS4?

zrodla sa tutaj: http://www.foobillard.er.pl
[#2] Re: port Foobillarda na OS4

@_arti, post #1

http://www.ppa.pl/forum_ppa/list.php?f=5
[#3] Re: port Foobillarda na OS4

@_arti, post #1

???
[#4] Re: port Foobillarda na OS4

@_arti, post #1

Witam,
z uwagi na pojawienie sie 3 aktualizacji systemu OS4, chcialbym zapytac, czy jest ktos w stanie przygotowac binarke gry Foobillard


No na pewno są w stanie przygotować Friedeni, w ramach swoich projektów weekendowych :)
Ciśnienie jest duże nie tylko Ty chcesz, ja też chce i sora grupa innych ludków też chce. Myślę więc że pojawienie się Foobilarda dla AOS4 jest tylko kwestią czasu.

[#5] Re: port Foobillarda na OS4

@_arti, post #1

Hmm, a czy SDL na OS4 obsluguje OpenGLa? Bo AFAIK to 3D w nim jest oparte na API OpenGLa a narazie wyszedl tylko sam Warp3D, bez MiniGLa czy czegos w tym rodzaju.
[#6] Re: port Foobillarda na OS4

@marcik, post #5

Spokojnie, nie wszystko na raz.:)
[#7] Re: port Foobillarda na OS4

@_arti, post #1

A ja to bym chciał normalnie uruchomić foobillarda na Pegazie. Wiem że działa (widziałem ma AM2005) a ja nie mogę go uruchomić i bardzo mnie to denerwuje szczególnie to że na AOne można normalnie uruchomić a na pegazie trzeba mieć podobno 1.5. I to mnie wkurza niestety
[#8] Re: port Foobillarda na OS4

@Arbuz, post #7

Jeszcze nie ma wersji dla AmigaOS 4 - moze to Cie troche uspokoi.:) No, ale gdyby byla to rzeczywiscie ladnie mozna by bylo ja sobie uruchomic.
[#9] Re: port Foobillarda na OS4

@Arbuz, post #7

? Ja mam 2.0. I mi działa.

[#10] Re: port Foobillarda na OS4

@Arbuz, post #7

przecież działa na MOS 1.4.4 (tylko z Voodoo ma problemy)
[#11] Re: port Foobillarda na OS4

@wali7, post #10

Ludzie! Patrzcie na daty postów, na które odpisujecie!
Podobnie z tematem o Firefoksie na AOS4. Po co odgrzebywać dla podbijania swoich statystyk stare wątki? ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem