[#1] OS4 i SONY PS3

Moze ktos slyszal o ty ze Sony mialo uzyc OS4 w PS3? Mam przyestarzale news`y? Czy to jakas plota tylko? Trafilem na to przez przypadek w necie...
Sam poszukam, ale czy ktos o tym slyszal?
To bylaby najleprza mozliwa reklama!! Jaki potencjal! I moze jakas szansa dla tworcow z amigowego podworka?
Ehh, pewnie jakis kit...

[#2] Re: OS4 i SONY PS3

@Eith, post #1

A dlaczego Sony miałoby używać czegoś tak dziwnego i w dodatku ciągle niedkończonego? :) Jak zaczęto projektować PS3 to AmigaOS4 był zupełnie niczym. Zresztą dzisiaj też jest niczym jeżeli chodzi o wymagania jakie stawia PS3. Poza tym PS3 dawno istnieje i chociaż jeszcze nie mam tego sprzętu w sprzedaży to powstały na nią już dziesiątki gier. I to takich gier naprawdę "New Generation".
[#3] Re: OS4 i SONY PS3

@MDW, post #2

Skad wobec tego ta plotka, jestem teraz pracy, ale jak znajde chwile to znajde zrodlo...
Ale byloby milo...

Tez myslalem o tym - jak to k... mozliwe skoro wersja dla programistow juz istnieje a OS4 - prawie...
Moze skoncentrowali sie na pracy OS4 dla PS

[#4] Re: OS4 i SONY PS3

@Eith, post #3

Skad wobec tego ta plotka[...]

mnie też coś obiło się o uszy (a raczej oczy): http://amigaworld.net/modules/fleecymoss/index.php?cat_id=14#127
i tu: http://amigaworld.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=18299&forum=33




Ostatnia modyfikacja: 05.05.06 18:34



Ostatnia modyfikacja: 05.05.06 18:34
[#5] Re: OS4 i SONY PS3

@CzAjA, post #4

widocznie ktos wkoncu mysli tak jak ja co prawda najpierw chodzilo mi o mosa na x360 ale...

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=4&i=3398&t=3348#reply_3398

rok temu pisalem o tym czy by niedalo sie przeportowac mosa na xbox360 choc wtedy mowilo sie o nim jako o xbox2. potem ktos powiedzial ze sony niebedzie tak jak dawniej trzymac materialow dla developerow pod kluczem i oddawac go tylko wybranym. Patrzac na mozliwosci ps3 to ja bym na poczatek zadowolil sie nawet pakietem amiga forever(uae+aos3.9+amisys) aby wybadac rynek. a pozniej moze jakis inny systemik...
ale nie wierze specjalnie w to ze ludzie z ainc., czy morphos team sa tym zainteresowani ... ale pomarzyc dobra rzecz :)



Ostatnia modyfikacja: 05.05.06 20:19



Ostatnia modyfikacja: 05.05.06 20:20
[#6] Re: OS4 i SONY PS3

@Eith, post #1

OS4 (czy jakikolwiek amisystem) na PS3 to abstrakcja ktorej sam Wassily Kandinsky by sie nie powstydzil :)

[#7] Re: OS4 i SONY PS3

@marcik, post #6

marcik nie badz taki huraa-pesymista daj nam pomarzyc


[#8] Re: OS4 i SONY PS3

@marcik, post #6

podobnie jak khtml na jakikolwiek system amigowy :P

[#9] Re: OS4 i SONY PS3

@koodlaty, post #8

Badzmy powazni, nie wchodzimy w az taka abstrakcje
[#10] Re: OS4 i SONY PS3

@jimiche, post #5

Nie no, podobno mialo to byc i tak pomiedzy Hyperion i Sony. Swoja droga Hyperion zdaje sie specjalizuje sie w 3D, to moze kombinuja cos w kwesii wspolpracy...
Hmm..

[#11] Re: OS4 i SONY PS3

@jimiche, post #7


:) pozdro
ps: "a dla mnie jest to symbol, cos w co wierze, co BYC NIE MOZE, a co trzyma sie(-zmienilem) przy zyciu..." :D

[#12] NA ZAKONCZENIE...

@marcik, post #9

Sony to licence OS4
Hyperion fans break out the alcohol-free champagne (guaranteed not to cause suicides with 90% of anti-depressants) as Sony accept Hyperion's AmigaOS clone. OS4 will be bundled with the Playstation 3 beginning early 2007. Despite costing over 100 USD more than planned because of this bundling deal, Sony expect PS3's sales to be heavier than ever due to OS4 and its huge fanbase

http://pulp.wrongpla.net/news/article168.html

[#13] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Eith, post #12

Czy to nie news z pierwszego kwietnia? :P

[#14] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Eith, post #12

by samuraijack on 04/01/2006 11:27 AM

Małe "copy - paste" - data tej wiadomości. Naprawdę nie zauważyłeś tego?

[#15] Re: NA ZAKONCZENIE...

@LeMan, post #14

:P ALE JESTEM GLUPI...

HEH, JAK MOWILEM PRACUJE I SZEFOSTWO SIE KRECI, MUSZE UWAZNIEJ CZYTAC
ALE NIEZLE NIEZLE

[#16] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Eith, post #12

HEH, DOPIERO ZAUWAZYLEM TO O AD&D -

[#17] Re: NA ZAKONCZENIE...

@koodlaty, post #13

Eeetam, to może chociasz w X-Boxie będzie OS4? Ty to zawsze muszisz coś zobaczyć , już byśmy mieli na co czekać. Łysa maupa! :p Taką zabawę zepsuć...

[#18] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Prince, post #17



[#19] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Prince, post #17

Idź się czep tramwaju :P

[#20] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Prince, post #17

To niby nie ma na co czekac? a choćby taka Amy05? :P

Koodłaty to zapewne czeka tylko na UAE z emulacja PPC :)

[#21] Re: NA ZAKONCZENIE...

@alpine, post #20

Na UAE z emulacją PPC czekam od dawna :P

[#22] Re: NA ZAKONCZENIE...

@koodlaty, post #21

To sobie poczekasz...

hihihi kudłaty

[#23] Re: NA ZAKONCZENIE...

@koodlaty, post #21

Życie zmarnujesz, zmarszczek sie dorobisz... ;)

[#24] Re: NA ZAKONCZENIE...

@koodlaty, post #21

Mam nadzieje że się nie doczekasz kudłaty

[#25] Re: NA ZAKONCZENIE...

@MinisterQ, post #23

Niektórzy czekają dłużej na nowy sprzęt do oficjalnej amigi, mosa 1.5 () - inni czekają na khtmla a i są tacy desperaci co wierzą, że w końcu AGG będzie miał moduł jabbera
Jak widzisz nie ja jeden marnuje życie czekając ;)

[#26] Re: NA ZAKONCZENIE...

@Malin, post #24

Ty jeszcze młody jesteś, co ty wiesz o zabijaniu...



...czasu



Ostatnia modyfikacja: 06.05.06 14:31
[#27] Re: NA ZAKONCZENIE...

@koodlaty, post #25

Ja tam sobie poczekam na jabber`a...

[#28] Re: OS4 i SONY PS3

@MDW, post #2

Wcale nie powstały a jedynie powstają, a zdecydowana większość jest jeszcze we "wczesnych wersjach" i to zwłaszcza te "New Generacion".

[#29] Re: OS4 i SONY PS3

@Eith, post #1

podczepiam pod temat taki ciekawy watek moze kogos zainteresuje.

http://amigans.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=553&forum=4

[#30] Re: OS4 i SONY PS3

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #29

Ja sobie poczekam jak zaczną amigę w gazetach reklamować....oopsss to jakiś stary numer MA

Co ma os4 do PS3... OK

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem