[#31] Re: modernizować??

@mailman, post #30

X-Window + window manager to raczej intuition, layers i graphics library. Workbench to, hmm, cos w stylu Nautilsa badz jakis prostszych dekstopow, np. tego z xfce, nazwy nie pomne. A MUI, ReAction czy GadTools to cos jak GTK czy QT.

[#32] Re: modernizować??

@marcik, post #31

No, pisałem, że mogę się mylić ;)
[#33] Re: modernizować??

@pwe, post #28

A nie przyszło Ci do głowy, że system jest w ROMie?

[#34] Re: modernizować??

@mailman, post #30

Polemizowałbym... Jak MUI czy Reaction to raczej GTK czy QT

[#35] Re: modernizować??

@Kaczus, post #33

hmm. a wsadze sobie os4 w tyłek .......zresztą nie ważne coco zastaw się albo postaw



Ostatnia modyfikacja: 02.08.06 09:21
[#36] Re: modernizować??

@pwe, post #35

tak na prawdć jestem mćżczyzną stworzyłem tego maila żeby straszyć kumpli prostytutkami(i naprawdć sić bali) wczoraj byłem na efunzine i postanowiłem kupić na efunzine rom3.1 os 3.5 i z głowy
[#37] Re: modernizować??

@coco, post #36

Prostytutki nie są po to, żeby straszyć, tylko po to, żeby umilać życie. ;) Coś nieobyci ci Twoi koledzy... 8)
[#38] Re: modernizować??

@Daclaw, post #37

"bo ja jestem dziki,
bo ja jestem dziki,
to jest straszne,
że jestem dzikiiiiiiii"
[#39] Re: modernizować??

@wali7, post #38

zachowujesz sić jak Marian Ptaszyński "Ptasior"
moi goledzy sić bali bo wrzuciu by sić nie tego tegas
[#40] Re: modernizować??

@coco, post #39

Nie wiem co ma do tego jakiś ptasior (nie znam człowieka ), ale moi koledzy to by się chyba nie bali. Ale kolegów widać też się nie wybiera ;)
[#41] Re: modernizować??

@wali7, post #40

a nie ogladałeś dzikiego na polsacie
[#42] Re: modernizować??

@coco, post #41

może jeden odcinek przez pomyłkę ;)
zapamiętałem tylko "jadowiciaki"...
a Dziki to raczej mi się z Elektrycznymi Gitarami kojarzy.
[#43] Re: modernizować??

@coco, post #39

moi goledzy sić bali bo wrzuciu by sić nie tego tegas

Ja rozumiem, że w czasach, kiedy maturę można dostać za darmo, kiedy w różnych dziwnych "szkołach" podejrzane gremia produkują hurtem techników, magistrów czy też licencjatów i kiedy na politechnikę można się dostać z mierniaczem z fizyki, trudno wymagać od bezzstresowej młodzieży znajomości jakiś kropek, przecinków, wielkich i małych liter. Niech już Ci będzie, olewaj je dalej. Postaraj się jednak przyjamniej na tyle, aby przekaz nie zanikał.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem