[#1] Kiedy w końcu będzie? :)
Witam!!!
Mam pytanko związane z Amiga OS 4.0. Czy powiedzmy w przybliżeniu, ktoś wie coś o wydaniu ostatecznej wersji tego systemu??
Jeśli udowadniam swoją ignorancję pytaniem to przepraszam. Moja stara wysłużona 500-ka leży sobie, PC-ta z Windowsem nie lubię a nowe Amigi i system operacyjny mogły by wprowadzić nową jakość w moje (hehe) wirtualne życie. Jednakże choćby na tym, moim ulubionym portalu ciągle pojawiają się informacje o poprawkach i nowych uaktualnieniach, nikt natomiast nie mówi nic o jakimś końcu (i to od dłuższego czasu) tych prac.

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi!!!

[#2] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #1

wyszedl kilkanascie dni temu.
a to ze nie ma zadnego sprzetu do kupienia by odpalic sobie na nim os4 to inna bajka.

[#3] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #1

Tak, wiadomo. Wyszła 24 grudnia zeszłego roku :>
[#4] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@madman15, post #3

Hehehe dzięki za info. No tak, czyli wyszedł system a kupno nowej Amigi granczy z cudem, tak?

Jeszcze raz dzięki!!

[#5] Re: Kiedy w końcu będzie? :)

@Flynn, post #4

No tak, czyli wyszedł system a kupno nowej Amigi granczy z cudem, tak?

Nowego sprzętu nie ma. Zapowiadany jest na pierwszy kwartał 2007 roku, lecz na razie nie ma potwierdzenia czy uzyska on licencję na działanie pod AmigaOS 4.0.

Jedynym cudem jest możliwość nabycia AmigaOne/MicroA1 na aukcjach.
[#6] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@mailman, post #5

A na Efunzine pisze że "Na zamówienie"

[#7] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@mailman, post #5

mailman napisał(a):



"Nowego sprzętu nie ma" - Mówiąc nowe "Amigi" miałem na myśli właśnie AmigaOne/MicroA1

A na aukcjach bedzie raczej cięzko, bo o ile pegazy się trafiają to amig jest niewiele.

[#8] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #7

"Nowego sprzętu nie ma" - Mówiąc nowe "Amigi" miałem na myśli właśnie AmigaOne/MicroA1

AmigaOne/MicroA1 nie są już produkowane.
[#9] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@mailman, post #8

Produkowane nie są już niestety, ale nic nowszego póki co nie ma. Miejmy nadziieje, że ten pierwszy kwartał 2007 przyniesie ze sobą jakiś ciekawy sprzęt.

[#10] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #9

Produkowane nie są już niestety, ale nic nowszego póki co nie ma.

To żadne odkrycie. Wszyscy o tym wiemy.

Miejmy nadziieje, że ten pierwszy kwartał 2007 przyniesie ze sobą jakiś ciekawy sprzęt.

Sprzęt się raczej pojawi. Bardziej nadzieję trzeba mieć na to, aby Amiga Inc. wydała zgodę na to, aby na tym sprzęcie działał OS4. Czy na to są szanse? Trudno powiedzieć. Dziwny jest jedynie zwiększony pośpiech związany z wypuszczeniem OS4 dla klasyka.
[#11] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@mailman, post #10

Wiem, że to żadne odkrycie, tłumacze tylko dlaczego użyłem słowa "nowe" wobec nich

Pozdro!!!

[#12] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #11

Nowego systemu tez nie ma...

[#13] Re: Kiedy w końcu bêdzie? :)

@Flynn, post #7

zajzyj na LINK Pozdrawiam

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem