[#1] Amiga A1 XE G4 800 na Ebay
Jakby ktoś był zainteresowany, to pojawił sić biały kruk za jedyne 599F (cena wyjściowa).

:D
[#2] Re: Amiga A1 XE G4 800 na Ebay

@Deftronic/..., post #1

niby gdzie ? mozna jasniej ? :D

[#3] Re: Amiga A1 XE G4 800 na Ebay

@Denver, post #2

ups nie doczytalem do konca tematu :D



Ostatnia modyfikacja: 10.01.07 17:51
[#4] Re: Amiga A1 XE G4 800 na Ebay

@Deftronic/..., post #1

Można linka bo nie znalazłem jej na ebay.

[#5] Re: Amiga A1 XE G4 800 na Ebay

@amigafan, post #4

Jasne, ze można linka:

LINK

mozna tez wpisac: AmigaOne

:D

Amigafan: może wreszcie fundniesz sobie tego sprzeta, a mi opchniesz 060 do A4000?
[#6] cena zabija

@Deftronic/..., post #1

za ta kase to sobie ja moze...
[#7] Re: cena zabija

@Valwit, post #6

Sprzedać owieczkom wierzącym w nalepke :)

[#8] Re: cena zabija

@Drako^lM, post #7

Do Administratorów: czy taką wypowiedź można już uznac za trolowanie?

[#9] Re: cena zabija

@Valwit, post #6

kasa jak na amigajeden wcale nie wysoko, spodziewalem się czegoś droższego

[#10] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #8

To ze tu panuje wolnosc slowa nie oznacza ze odrazu jest sie trolem.
Jak okreslisz cene tego cuda?moim zdaniem to cena tylko dla fanatyka.
I imo w takim kontekscie powinno sie czytac ta wypowiedz.

Po drugie zawsze mozesz ignorowac komentarz,nikt nie broni.
Po trzecie juz to kiedys bylo przerabiane na ppa,nie mozna cos napisac o os4,a1,ma1 bo zaraz sie jest trolem,chociaz pisze sie prawde.

eot z mojej strony.

[#11] Re: Amiga A1 XE G4 800 na Ebay

@amigafan, post #4

Tak sie z ciekawosci zapytam,bedziesz bral udzial w licytacji bo chbya wspominales ze jak bedzie to sobie kupisz?

[#12] Re: cena zabija

@AmiChris, post #10

Ja uwazam, ze cena, ktora podal wlasciciel tego sprzetu (czyli A1+podzespoly) dla ustabilizowanego finansowo Polaka jest przystepna.

[#13] Re: cena zabija

@AmiChris, post #10

Wypowiedź nasuwa mi jedno: autor wypowiedzi nasmiewa się z osób, które są zainteresowane kupnem, lub kupują ten sprzęt. Czy gdybym napisał podobny tekst w temacie o Pegasosie też nazwałbyś to wolnością słowa? Wolność słowa nie oznacza że można kpić z innych i "trolować".

[#14] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #13

Juz tam kpi,poprostu jest zlosliwy.Oczywiscie ze nazwalbym to wolnoscia slowa,to ze mamy odmienne zdanie nie oznacza ze nie mozna dyskutowac.
Inaczej jeszcze cena tego komputera jest wieksza (lub rowna) niz za ile ja kupil wlasciciel a to juz moim zdaniem jest bardzo dziwna sytuacja.
Wez na przyklad taka sytuacje:
Chce ci sprzedac znoszone skarpetki,ty je kupujesz po cenie takiej jaka ja dalem w sklepie za nowe.Co powie osoba przygladajca sie naszej transakcji??

......I tak to wyglada z ta a1

[#15] Re: cena zabija

@AmiChris, post #14

masz znoszone amiskarpetki, czlowieku - sprzedasz i wystarczy na 4 takie amigi

[#16] Re: cena zabija

@AmiChris, post #14

Masz rację co do tego, ale gdyby zaistniała seria dyskusji o wyższości jednego rodzaju skarpetek nad drugimi a jeszcze wczesniej dyskusja o trollingu skarpetkowym to byłaby to analogiczne do tego co widzimy teraz. Dla mnie to trolling i tyle. Złośliwość oczywiście, jednak wyrażona poprzez kpinę;). Ja po prostu chcę konsekwencji w traktowaniu użytkowników. Bez rasizmu.
Jak się A1 nie sprzeda po takiej cenie, to niedługo zobaczymy tę samą Amigę tylko 200 F tańszą;)

[#17] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #16

Jak się A1 nie sprzeda po takiej cenie, to niedługo zobaczymy tę samą Amigę tylko 200 F tańszą

można z tego zrobić zagadke matematyczną:
po ilu miesiącach obniżenia ceny za amigę ONE sprzedający bedzie musial za nią dopłacić

[#18] Re: cena zabija

@rzookol, post #17

:) w końcu pójdzie na złomowisko:)

[#19] Re: cena zabija

@rzookol, post #15

Och fuckt zapomnialem o tych skarpetkach,wezmy inna rzecz poprostu.

[#20] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #16

A mnie sie podoba mozliwosc wyrazania swojej opini oczywiscie w kulturalny sposob i merytorycznie.
Wracajac do klotni,nie zauwazylem aby userzy pega bronili we wszystkim mosa/pega.wiele rzeczy jest denerwujacych w systemie czy to w pegu(mowa o peg 1 bo peg 2 bledow chyba nie ma).Do czego mozna porownac tego sprzeta..wiadomo do konkurencji.piece,makowki odpadaja,klasyk wiadomo ze to zaszlosc historyczna.zostaje zatem a1 czy ma1.
co do systemu to jak ktos tu wczesniej wspomnial nikt raczej sie z niego nie smieje bo nie ma z czego (dla mnie minusem jest reaction,reszta w sumie jest ok).
Dodajmy jeszcze klasykowe akcenty ktore tak podkreslaja proexecowe osoby,patrzac na mosa jest ich zapewne nie mniej.stad smianie sie z tego typu porownan.

Co do postow i ich tresci a dokladnie o tzw. flamewars.moim zdaniem nie sa czyms zlym poniewaz pozwalaja na jakas wymiane pogladow,wiem-wiem potm to juz sam jad,coz chcielismy demokracji to mamy ;) .Jezeli wolisz rasistowskie sposoby e*eca to spoko ale niemoznosc wolnego wypowiadania sie swiadczy dobitnie o tych ludziach.Jeszcze pozostaje kwestia naciagania faktow wspomniane problemy z Articia,niedzialajacy sterownik ide itp.

Konkludujac wiecej luzu w czytaniu wypowiedzi.

[#21] Re: cena zabija

@AmiChris, post #20

Ok, masz rację:) Byłem tylko ciekaw jaka będzie reakcja na mój komentarz na złośliwą wypowiedź użytkownika Pegaza:). To tyle, chyba koniec "kłótni" ;)

[#22] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #16

Ja po prostu chcę konsekwencji w traktowaniu użytkowników.

A o co dokładnie Ci chodzi? Bo jeśli o bany, to chyba trochę nie to miejsce w sieci. Tu nikt nigdy bana nie dostał (przynajmniej nie pamiętam niczego takiego), i pewnie jeszcze długo nie dostanie.
A jeśli chodzi o komentarze - to jak wspominano - wolność słowa. Ktoś jest złośliwy? I co w związku z tym? Zawsze możesz również odpowiedzieć złośliwością. Jesteśmy wszyscy dorośli; nie rozpłaczemy się chyba z tego powodu, nieprawdaż? Już pomijam śmieszne teatralne gesty typu "zabieram zabawki z tej piaskownicy i sobie idę", czy wyzywanie od faszystów...

[#23] Re: cena zabija

@Lokaty, post #12

Jak bylem na Pianeta Amiga we wrzesniu 2006 roku, to byl tam pewien czlowiek ktory mial do sprzedania microAmigeOne za 500 euro.
W cene wchodzila Amiga z obudowa lacznie z wszystkimi bebechami wsrodku (HD, DVD, ...) plus klawiatura i myszka. Oczywiscie bez monitora.
Pozniej pytalem tego czlowieka przez email czy oferta jest aktualna (gdyz nie mialem tyle akurat przy sobie) to dostalem odpowiedz ze sprzedal
ja jeszcze tego samego dnia.
[#24] Re: cena zabija

@Lokaty, post #12

ja nie twierdze ze nie mozna tego kupic. ale za ta kose to wole dellowskiego laptopa na ktorym odpale sobie uae. i jeszcze calkiem sporo kasy zostanie.
[#25] Re: cena zabija

@AmiChris, post #14

Chce ci sprzedac znoszone skarpetki,ty je kupujesz po cenie takiej jaka ja dalem w sklepie za nowe.Co powie osoba przygladajca sie naszej transakcji??

Że kupujący jest najprawdopodobniej fetyszystą.



Ostatnia modyfikacja: 11.01.07 11:06
[#26] Re: cena zabija

@Phibrizzo, post #23

http://amigaworld.net/modules/classifieds/index.php?pa=viewannonces&lid=1419

Ciekawe czy to ta sama uA1? :D

[#27] Re: cena zabija

@Korni, post #26

We Wloszech jest duzo ludzi posiadajacych u/AmigOne.
Ta na sprzedaz wygladala tak:

http://ggua.exec.pl/pic/PA/Phibrizzo/img00030.html
[#28] Re: cena zabija

@MinisterQ, post #22

Mam takie same zdanie o banach na forum. Co do złośliwości- uważam tamtą wypowiedź za trolowanie, toteż chciałem wiedzieć jakie jest stanowisko Adminów względem takich wypowiedzi, to wszystko.

[#29] Re: cena zabija

@Phibrizzo, post #27

to jest uA1 a nie amigaone, kraj sie tez jakby nie zgadza. tu jest plyta a tam kompletny system, wiec mysle ze to nie ta sama.
[#30] Re: cena zabija

@Lord_10up, post #28

Tak jak w życiu: są lepsi i "lepsiejsi". ok, racja

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem