[#1] SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice
A to nie karty do Amisi?To nie są chyba emulatory sprzętowe PowerPC do Pieca jak dobrze kojaze prawda?

[#2] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #1

Jestes zadziwiajacy,podziwiam ci na swoj sposob.
Wystarczy poczytac na stronie producenta co to jest lub..wiem-wiem powtarzam sie sprawdzic ppa.ech.

[#3] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #1

nie karmić trolla!

[#4] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@koodlaty, post #3

ten gosc zaczyna mnie powoli przerazac...........
[#5] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@DRACOX, post #4

Wszyscy tacy wiedzacy ze nie wiem...Niech waz!!!!!....same madrale dobrze ze mam wolne a potem wracam do Londynu tam są chociaz przyzwoici ludzie...

[#6] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #5

Będziesz w Londku? :). Mozna by się napic czy co innego...

[#7] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #5

W Irlandii też są przyzwoici ludzie :D
[#8] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Leon, post #7

wszedzie sa,ale czubkow tez niebrak .....
[#9] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Deftronic/..., post #6

Bez komentarza...Nie wiedzialem ze spolecznośc AMIGOWA w Polsce jest taka jaka jest...Tam gdzie mieszkam nie ma czegos takiego,wysmiewania itp.Mieszkam w Londynie juz 10 lat i niepowiem Amigowcy na zachodzie są całkiem inni ludzie.To tyle co mam do powiedzenia.Szkoda mi Was oczywiscie niektorych...

[#10] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #9

inni?tzn?"odkrywaja" na nowo SharkPPC po.. 7 latach?, podniecaja sie zdementowanymi plotkami sprzed dekady?czy moze plota trzy po trzy?
[#11] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Leon, post #7

to dobrze :) a skąd dokladnie?

[#12] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@DRACOX, post #10

inni tzn ktorzy sie wymądrzają na forum...nie lubie takich kolesi....wiec ktos mi powie jak to jest z tymi SharkamiPowerPC?????dziękuje

[#13] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #12

ban na google? .ok SharkPPC to mityczna karta do klasycznych amig ,miala posiadac na pokladzie cpu G3 lub G4 ...premiera miala byc 5 albo i wiecej lat temu,przesuwana coraz dalej i dalej .pozniej zeby nie przesuwac daty w nieskonczonosc Elbox stwierdzil ze wyjdzie jak tylko OS4 trafi na sklepowe polki .
[#14] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #9

Nie możesz pochopnie oceniać ludzi i wrzucać wszystkich do jednego worka i pisząc że Amigowcy w Polsce są tacy czy owacy, tak naprawdę wcale nie różnią sie od Amigowców zza granicy. Na temat tego wyśmiewania to dam Ci dobry przykład mieszkam od ponad roku w Irlandii i choć wielu kolegów z pracy mnie odwiedziło przez ten czas to widząc moją A1200 na stole patrzało na mnie z politowaniem i głupawym uśmieszkiem. Dla nich to nienormalne używać tak starego sprzętu mając pieca w domu. U mnie w pracy wyrzucają na śmietnik dobre laptopy z PII uważając je za złomy. Śmieją sie z Polaków że jeszcze do czegoś by się im przydały.
Nie mają pojęcia co to jest hobby :(

[#15] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #1

jesli sie postarasz to na tej stronie link znajdziesz film w ktorym bedzie SharkPPC

[#16] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@DRACOX, post #13

premiera miala byc 5 albo i wiecej lat temu


Ja bym powiedzial ze raczej wiecej - przeciez jeszcze w MA byly reklamy. Nie mam ich teraz pod reka zeby dokladnie sprawdzic ale pewnie z conajmniej 8-9 lat bedzie.
[#17] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@marcik, post #16

no ja wlasnie pamietam to z reklam z MA ..ale kiedy to bylo to juz nie potrafie powiedziec. gdyby sharki wylazly wtedy to by naprawde bylo cos ..

edit pogrzebalem troche w odmetach dziejow :
12 pazdziernika A.D.2000

http://www.elbox.com/news_00_10_12.html

czyli dopiero troche ponad 6 lat poslizgu :)



Ostatnia modyfikacja: 03.02.07 03:09
[#18] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #9

Tam gdzie mieszkam nie ma czegos takiego

Widzisz, uspokoiles sie. Na codzien masz niskie cisnienie (powietrza na zewnatrz), wiec za bardzo nie odrozniasz por roku, dzieki stalej temperaturze zwiazanej z polozeniem wysp. Pijasz "fajwkloka" itd. itp.
Tutaj jest zupelnie inaczej. Kombinowac musimy tak jak 20 lat temu - mimo ze jestesmy w Uni, to zarobki sa na poziomie bardzo niskim. Doskwieraja nam gorace lata i mrozne zimy. Wciaz pamietamy o rozbiorach Polandii i mamy teraz lustracje ;) . To nie jest normalny kraj. Wiec od srodowiska amigowego, tez tego nie oczekuj :P

Grunt to pozytywny bunt.
[#19] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #5

Wszyscy tacy wiedzacy ze nie wiem...

Szanowny kolego. Nasza wiedza nie bierze się z powietrza. Nie wiem czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak wyszukiwarka internetowa, która umożliwia szybkie znalezienie poszukiwanej informacji. Najlepszą chyba wyszukiwarką, obejmującą swoim zasięgiem cały Internet jest Google. Oprócz tego PPA ma własną wyszukiwarkę umożliwiającą wyszukiwanie w newsach, komentarzach, czy na forum. Ponieważ piszesz o wyjeździe do Londynu, zakładam, że angielski znasz, to dodatkowo ułatwi zdobycie potrzebnych informacji.

Gorąca zatem prośba. Zanim radośnie założysz na forum kolejny wątek z pytaniem o sprawę sprzed siedmiu lat, użyj wyszukiwania, zdobądź potrzebne informacje, być może wtedy, po zastanowieniu się, dojdziesz do wniosku, że zakładanie wątku jest niepotrzebne, bo sam się wszystkiego dowiedziałeś. Unikniesz też narzekania co niecierpliwszych kolegów, a kiedyś, kto wie, może sam zaskoczysz ich wiedzą, co da Ci głęboką satysfakcję.

[#20] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Grzegorz Kraszewski, post #19

Najlepsza to jest altavista :) Niedługo na mojej stronie domowej zamieszczę test.
[#21] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Gumix, post #12

http://dzieci.o.studentach.patrz.pl/ tu też znajdziesz coś o SzrekuPiPiCi .

[#22] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@jimiche, post #21

Lepiej kupić Cyberstorm PPC (w przypadku a4000) lub Blizzard PPC(w przypadku a1200) I przestać marzyć.
Ci frajeży z Elboxu nieźle bujają w obłokach

[#23] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Wrona760, post #22

Lepiej kupic Pegaza :)

[#24] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Drako^lM, post #23

Wole klasyka, ale przyznam że pegz to tańsza sprawa niż csppc i wydajniejsza ok, racja

[#25] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Drako^lM, post #23

Ty trolu :P

[#26] Re: SharkPowiePC!!!! bedzie jak OS 4.0 bedzie juz gotowy calkowice

@Korni, post #25

a tak nawiazujac do tytulu topicu:

co Shark Powie PC ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem