Wątek zamknięty
[#61] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #40

Powiedz lepiej gdzie kupić MOSa2.0, a najlepiej za którym rogiem.

Wiesz, kiedys Miś Puchatek i Tygresk rozważali na.. pewne sprawy. Ale nikt za bardzo niewymyslil, trgo, jak sobie poleciec po jabluszko...


No to patrz. Ja wiem jak dziala MOS. Wiem ze na swoim Classicu nie dziala mi 3D (nowe, nie stary Warp3D, bo to dziala). I ja dokladnie wiem co bede mial z Efiki. Kompa na poziomie IBM Pentium 3 500 MHZ. Jestem za.


Teraz powiedz gdzie moge sobie pouzywac OS4? Ktory jest dla mnie zupelnie wirtualny. A zeby Cie naprowadzic, bardzo banujacy na pewnym Archiwum X.
[#62] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Andrzej Drozd, post #61

Najpierw odpowiedz na pytanie gdzie kupić MOSa2.0, a potem powiedz po co Ci AOS4, ew. po co chcesz go poużywać?
[#63] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #62

Najpierw odpowiedz na pytanie gdzie kupić MOSa2.0, a potem powiedz po co Ci AOS4, ew. po co chcesz go poużywać?

Chyba zawariowales. Karmisz Trolla. Mnie. I zxaraz dostaniemy "opiernicz od moderatora".


Ale do rzeczy :P

MOSa 2.0 kupimy chyba z Efika. Nad ktora sie zastanawiam, ale nie kupie jej bez MOSa

Druga sprawa. Wciaz ci powtarzam ze uzywam MOSa 1.4.5.
roznica jest chyba taka jak pomiedzy win2000 a win xp.

A co mi do AOS4? Proste. Jestem Amigowcem. I Basta! I niestety wstyd mi za coponiektore iXy :)
[#64] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #62

Pomyśl poczytaj zanim coś napiszesz .. To nie boli :)

[#65] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #62

.......



Ostatnia modyfikacja: 24.06.07 23:18
[#66] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Drako^lM, post #64

Pomyśli, poczyta, napisze. Czy coś to zmieni? Uważam, że nie. Wciąż będziemy obserwować dokładnie tą samą niekonstruktywną postawę, z której możemy się pośmiać, popatrzyć z politowaniem, zignorować,czy nawet postarać się o sensowną odpowiedź, która i tak nie zostanie przyjęta przez kogoś kto tego nie chce. Takie osoby szkodzą zarówno nam, sobie, oraz wszystkim fanom systemów AmigaOS, MorphOS, AROS. Nic tylko pogratulować kolejnej anty-reklamy.

[#67] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Andrzej Drozd, post #53

Andrzej Drozd napisała:

> --
> Jestem już prawie użytkownikiem AOS4, ale muszę jeszcze trochę zdziadzieć > i zaczekać.


Andrzej - radzę zmienić tę sygnaturkę (ubliżasz użytkownikom OS4 - http://www.ppa.pl/forum_ppa/regulamin.php punkt 10 i 14), Po dobroci radzę. Inny użytkownik PPA zmienił swoją to i Ty możesz chociaż sygnaturą nie prowokować, to jest oficjalne ostrzeżenie.

--
Moderator działu OS4
[#68] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #55

Kiv_Master napisała:

> MOSa 2.0 (bo o nim tutaj mowa) za free? Gdzie? Bo 1.4.x to się
> możesz podetrzeć.

1. dyskusja nie na temat (regulamin - punkt 9)
2. prowokowanie flamewara
3. doradzam zimny prysznic

Ogólna uwaga do wszystkich: ten dział jak sama nazwa wskazuje dotyczy AmigaOS4, a nie systemu MorphOS, więc proszę grzecznie o zachowanie wstrzemięźliwości językowej i pisanie na temat (regulamin - punkt 9). Nie chcę wprowadzać w tym dziale forum zbyt rygorystycznego moderowania, więc proszę nie prowokować. Do tego typu dyskusji macie HydePark i Pręgierz, tam możecie wylewać swoje żale i udowadniać do czego dany system służy, tutaj apeluję o spokój.

--
Moderator działu OS4



Ostatnia modyfikacja: 25.06.07 07:48
[#69] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Leon, post #60

Serwis wrzuc.net jest w miare nowy, wiec w google go jeszcze nie ma.
klik



Ostatnia modyfikacja: 25.06.07 09:47
[#70] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Kiv_Master, post #39

No dalej, pokaż jakieś swoje dzieło mistrzu. Chyba, że potrafisz tylko trollować.
[#71] Re: Kolejna zapowiadana gra proostsoftware

@Malin, post #70

Jako, że nadal łamany jest punkt 9 i 10 regulaminu, wątek zostaje zamknięty.

--
Moderator działu OS4
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem