[#1] AmigaOS 4.0 na "klasykach"
Malenki artykulik:

http://www.intuitionbase.com/static.php?section=en_OS4_Classics

Co myslicie :)

Kreciu
[#2] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Krecik, post #1

Znowu nie ten dział

Ten artykuł jest już dość stary. Ma ponad 3 lata.

Ponoć nawet ten gość nie ma już Amigi 1200

[#3] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Sir_Lucas, post #2

I jeszcze trzeba dodać, że jest nawet przetłumaczony na polski.

[#4] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@mailman, post #3

Nie chodzi o art. chodzi o idee :)
[#5] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Krecik, post #4

Ale o co Ci dokladnie chodzi?

[#6] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Krecik, post #1

no ja mysle, ze jest lepszy (stabilniejszy) od MorphOS. w koncu opiera sie o oryginalne zrodla AmigaOS ;] co mnie sie nie podoba w OS4 to skorki zajmuja sporo miejsca i wykorzystanie ReAction, juz bym wolal unowoczesniony GadTools. jeszcze brak emulacji PowerUP i WarpOS, a najbardziej w OS4 podoba mi sie dragowanie ;]

[#7] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

hmmm, ale czy fakt opierania się na oryginalnych źródłach AmigaOS oznacza większą stabilność?
[#8] Re: AmigaOS 4.0 na

@wali7, post #7

jak sie bedzie dalo zrobic cos takiego jak w tym filmie pod MorphOS i nie padnie system to co do stabilnosci zmienie zdanie

http://media.putfile.com/FileMaster-68k-scroll-text-on-OS4-PowerPC

jak nie to by znaczylo, ze OS4-team ma wiecej "oleju" w programowaniu od MOS-team ;]

http://media.putfile.com/Visage-68k-autoscroll-center-vcenter-on-OS4-PowerPC



Ostatnia modyfikacja: 04.10.07 16:59
[#9] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@reactor, post #5

Chodz mi o to ze "moge" OS4 moge odpalic na mojej "clasic" A1200+medek :).

"Moge" sie nim pobawic, dopoki ktos mi programow pod niego nie napisze :P
[#10] Re: AmigaOS 4.0 na

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

Zaraz, nierozumiem. To znaczy ze nie da sie pod mosem scrollowac tekstu czy obrazka odpalonego pod emulacja 68k?

[#11] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Krecik, post #9

Bedziesz mogl... when its done ;)

[#12] Re: AmigaOS 4.0 na "klasykach"

@Krecik, post #9

"moge"

Nie mozesz. AOS4 nie istnieje dla niebetatesterow.


MOSa natomiast mozesz odpalic w kazdej chwili. Niestety musisz dokupic BVision. Ale jednak mozesz.
[#13] Re: AmigaOS 4.0 na

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

To może jakiś bugreport? Z tego filmiku nic konkretnego nie wynika. Nie miałem żadnych raportów o problemach z Filemasterem.
[#14] Re: AmigaOS 4.0 na

@Jacek Piszczek, post #13

bo te filmy sa z OS4 i wszystko dziala OK

co do "bugraportow" to byly nawet na maila o filemasterze pisalem przy okazji, ze mozliwe przez to nie dziala skrolowanie tekstu (nawet wywala caly system), bo (autoscroll) przesuwanie w pionie wogole nie dziala pod mosem. na forum ponad dwa lata temu dostalem twoja odpowiedz, ze juz poprawiles (dopisales w intuition) i przesuwanie w pionie dziala, pozniej byly uaktualnienia mosa i nic sie nie zmienilo, a calkiem niedawno dostalem odpowiedz mailem bedzie dzialac w 2.0, jak bedzie ;]

innym razem dostalem "pocieszajaca" odpowiedz, ale od kogos innego jak napisalem, ze z FM pod MOS sa problemy ->

jest cała masa użytkowników, która ma gdzieś jakieś tam ... czy prehistoryczne filemastery i to oni stanowią większość...

win rulz



Ostatnia modyfikacja: 05.10.07 19:28
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem