[#1] Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator
Witam. Czy karta: http://www.allegro.pl/item636692901_karta_muzyczna_ttsolo1_na_pci_najlepsza_jakosc.html bedzie dzialac ze sprzetem wymienionym w temacie posta?



Ostatnia modyfikacja: 19.05.2009 22:20:49
[#2] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@sordan, post #1

Też się dołącze

[#3] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@jarecki130, post #2

[#4] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@PrzemasIII, post #3

[#5] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@PrzemasIII, post #3

Piszesz na pewno, a ten SoundBlaster akurat na pewno nie zadziała z OSem 4 w mediatorze. Wszystkie SounBlastery zadziałają z OSem 4 tylko w AmigachOne i Samantach.
Akurat przetestowałem 2 SounBlastery z OS4 w Amidze 3000 z mediatorem to mogę to powiedzieć z praktycznej strony. A pasować będą wszystkie karty z procesorem Solo I, ponieważ nie wymagają DMA. W mediatorze akurat problemem jest specyfizne wykorzytywanie DMA z pamięci karty graficznej. Sterowniki od OSa 4 tego nie potrafią, a sterowniki Elboxu nie współpracują z OSem 4.

Sodan, ta karta powinna działać



Ostatnia modyfikacja: 30.05.2009 08:55:55
[#6] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@AS, post #5

w takim razie przepraszam zostalem wprowadzony w blad http://amigaos.pl/sprzet.html#muzyka



Ostatnia modyfikacja: 30.05.2009 18:53:52
[#7] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@PrzemasIII, post #6

Czasem można być wprowadzonym w błąd. Ale jak się nie przetestowało na własnej Ami to lepiej się nie udzielać :) bo można wprowadzić w błąd

[#8] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@Arbuz, post #7

kajam sie :P

[#9] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@PrzemasIII, post #8

Cóż mylić się rzeczą ludzką jest :)

[#10] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@PrzemasIII, post #6

Nie dokońca zostałeś wprowadzony w błąd. Tam są wymienione karty współpracujące z OSem 4. Niestety nie zaznaczono, które działają tylko z AmigamiOne, a które też w Amigami klasycznymi z mediatorem. Niestety SoudBlastery działają tylko w tych pierwszych. Sam to czytając kupiłem SoubBlastera 128 i Live, ale niestety nie zadziałały. Natomiast z Solo I działają poprawnie, gdyż spełniają warunek o czym pisałem wyżej. Czekam natomiast na sterownik Elboxu do Spidera do OSa 4, bo nie ma jak uruchomić USB na klasyku.



Ostatnia modyfikacja: 30.05.2009 22:17:47
[#11] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@sordan, post #1

Ok, kupilem na slepo. Dziala :)

[#12] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@AS, post #10

AS napisał(a):
Czekam natomiast na sterownik Elboxu do Spidera do OSa 4, bo nie ma jak uruchomić USB na klasyku.

Jak myslisz jakie sa szanse na doczekanie sie? Mam Spidera wraz z zarejestrowanym Poseidonem i musze odpalac OS 3.9 by zgrac cos z pen drive'a, troche to meczace :>

[#13] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@sordan, post #12

Elbox kiedyś zapowiedział, że pierwsze sterowniki jakie napisze do OSa4 to właśnie do Spidera. Na pewno to potrafią zrobić. Kwestia tylko kiedy!!!

[#14] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@sordan, post #12

Jak pisałem do nich bodajże już z rok temu to pisali że pracują nad sterami do Spidera. Więc pewnie będą to "dwa tygodnie amigowe"
[#15] Re: Karta muzyczna dla OS 4.0 na klasyka w Amidze 1200 + mediator

@sordan, post #11

Sprawdz sterownik z ahi"FM" czy dzial jak go wgrasz do os3xx.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem